Co mówią o swoich wnukach?

Olga Figaszewska 22 stycznia 2019 16:55

W poniedziałek obchodziliśmy Dzień Babci. Dziś świętujemy Dzień Dziadka. To szczególne osoby dla każdego z nas, dlatego z okazji ich święta trzeba ich uhonorować.

Na co dzień widzimy ich w zupełnie innych rolach. Poza pracą mają swoje rodziny, pasje. Przystojni, charyzmatyczni, uwielbiani przez fanów i media. Przed Wami galeria, w której prezentujemy tych mężczyzn, którzy z powodzeniem mogą nosić miano najseksowniejszych dziadków w polskim show-biznesie.  Krzysztof Hołowczyc, Donald Tusk, Daniel Olbrychski... Kiedy zostali dziadkami po raz pierwszy? Co mówili o swoich wnukach?

Zobacz naszą galerię. 

1/9
Krzysztof Hołowczyc z wnuczką Alabamą, "Viva! nr 13/2014
Copyright @Krzysztof Opaliński / Purple Talents
1/9

Krzysztof Hołowczyc z wnuczką Alabamą, "Viva! nr 13/2014

Krzysztof Hołowczyc w jednym z wywiadów dla VIVY!, mówił: Mnie wciąż wydaje się, że jestem tatą. To dziwne uczucie. Mówię do wnuczki: „Chodź tu, córuniu moja”. Kolejny etap się rozpoczął. Teraz jak widzę relacje naszej najmłodszej córki Antosi z Alabamą, śmieszna sprawa, bo sześcioletnia Antosia jest ciocią córki Karoliny, mam poczucie, że coś mi się w życiu udało. Rodzina rośnie, jak siadamy do obiadu, to jest już prawdziwy gwar. Jedni mówią o tym, inni o tamtym. Zabawne jest jeszcze to, że dziewczyny mają duży problem z nazywaniem nas dziadkami. O mnie nie mówią dziadek, a o Danie, babcia. Doszedłem do wniosku, że teraz będę tylko w majtkach występował, żeby pokazać moją sprawność i siłę. Byliśmy na wakacjach na Wyspach Kanaryjskich i na plaży mówiłem córkom: "Zobaczcie, jak dziadziuś wygląda!".

2/9
Krzysztof Hołowczyc
Copyright @Krzysztof Opaliński/Purple Talents
2/9
3/9
Daniel Olbrychski, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/9

Daniel Olbrychski, Viva! luty 2015

 

Po raz pierwszy został dziadkiem 25 lat temu. Jak wielokrotnie podkreślał, wnuki go uwielbiają. Poświęca im sporo czasu, wręcz przepada za ich towarzystwem. Daniel Olbrychski ma dwóch wnuków – Antoniego i Kubę. Niedawno ze swoim starszym wnukiem Antonim, wziął udział w jesiennej kampanii kolekcji ubrań marki Bytom.  

 

Zobacz też: Babcie i dziadkowie uwielbiają czytać! - podpowiadamy, co można podarować im w dzień ich święta!

4/9
Daniel Olbrychski, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/9

Daniel Olbrychski, Viva! luty 2015

5/9
Donald Tusk
Copyright @EAST NEWS
5/9

Donal Tusk ma dwóch wnuków. W 2012 roku na świat przyszedł Mikołaj - drugi syn Michała Tuska. Przewodniczący Rady Europejskiej wprost szaleje za chłopcami i poświęca im każdą wolną chwilę. Czy wnuki pójdą w ślady dziadka? 

 

Zobacz też: Babcie i dziadkowie uwielbiają czytać! - podpowiadamy, co można podarować im w dzień ich święta!

6/9
Magiczne święta
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
6/9
7/9
Magiczne święta
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
7/9

 Piotr Najsztub, Viva! grudzień 2010

 

8/9
Dariusz Rosati, Weronika Rosati
Copyright @Instagram/@weronikarosati
8/9

Dariusz Rosati  rok temu został dziadkiem. Na świat przyszła mała Elizabeth, córeczka Weroniki Rosati.

9/9
Grzegorz Markowski
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
9/9

Lider zespołu Perfect, Grzegorz Markowski doczekał się wnuka, Filipa. Dla niego jest w stanie robić wszystko. "Ja w nim widzę taką małą Patrycję sprzed lat. (...) Bezapelacyjnie, będę jego patronem we wszystkich chwilach. Na dobre i na złe, na całe jego życie", mówił w rozmowie z Tomaszem Zielonką.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.