Dziś mija siedem lat od śmierci aktorki

Olga Figaszewska 5 października 2021 12:46

Po śmierci Ani, Jarosław Bieniuk przez długi czas żył w samotności. Poświęcił się wychowaniu trójki dzieci z dala od medialnego szumu. Jak wyglądała historia miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Co mówili o sobie w wywiadach dla VIVY!? Jak się poznali? Przypominamy w siódmą rocznicę śmierci ulubienicy publiczności.

Historia miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Czy mieli ślub?

Ania Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek. Od niej nie dało się oderwać wzroku. I ten głos. Najpiękniejszy głos z chrypką. Od zawsze bezkompromisowa i szczera. Tęskniła za stworzeniem rodziny, ponieważ straciła ojca, gdy była jeszcze nastolatką. Kiedy zbudowała już swój wymarzony dom z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, dla rodziny była skłonna poświęcić wszystko. „Wiesz, jakie to cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty? Każdemu życzyłabym takiego partnerstwa jak nasze, takiego kibicowania sobie, radości, z jaką reagujemy na swój widok”, mówiła w 2008 roku Krystynie Pytlakowskiej.

Choć z Jarosławem Bieniukiem nie byli małżeństwem, Anna Przybylska mówiła o nim „mój mąż” i zawsze opowiadała o nim z czułością. Nie zdążyli wziąć ślubu, ale go planowali. „I po co ja mam szukać kogoś innego? Przecież mój Jarek jest debeściak, nie da się go z nikim porównać. Dobry, przystojny, pięknie umięśniony! Noszę przy sobie jego zdjęcie. Jeśli mam jakąś pokusę, wyjmuję je i myślę: „gdzie tamtemu do Jarka”, żartowała Ania.

Gdy się poznali w 1999 roku, Ania była mężatką. W ciągu półtora roku, oficjalnie zostali parą. Jarek tak opowiadał o początkach swojego uczucia do niej: „Ogromnie mi się podobała, nie chciałem więc, żeby stała się tylko przygodą. Imponowała mi tym, co robiła zawodowo. Ale dla mnie przez kilka lat była jak owoc zakazany. Żona kolegi. I widziałem jak patrzy na mnie swoimi dużymi ślepiami i wyobrażałem sobie różne rzeczy”. Byli z Jarkiem przeciwieństwami, ale ich kłótnie nigdy nie trwały długo. Jarek mówił w VIVIE!: „Anię łatwo rozśmieszyć. Próbuje nie odzywać się do mnie pół dnia, ale roześmieje się i już jest dobrze”. Ania dla Jarka była pierwszą dorosłą miłością. Kimś, komu bez reszty oddał swoje serce.

Sprawdź też: Jak Annę Przybylską wspominają rodzina i przyjaciele? 

Czy Anna Przybylska miała kryzys w związku?

Po siedmiu latach związku, kiedy pary często przechodzą pierwszy poważny kryzys, Ania z Jarkiem byli sobie bliżsi niż kiedykolwiek. W wywiadzie z Krystyną Pytlakowską aktorka przekonywała: „Wiem, wiem, mówi się, że to rok kryzysowy. Nas to jednak nie dotyczy. Przecież małżeństwo nie musi cały czas wisieć na sobie, żeby było wiadomo, że tych dwoje się kocha. To nie jest tak, że ja i Jarek krążymy gdzieś po dwóch orbitach, które czasami się stykają. Mamy jedną drogę. I kierunkowskaz jeden”.

Ania zdradziła też, że byli trochę jak włoska rodzina:Jesteśmy krzykliwi, głośni, impulsywni. Potrafię zatrajkotać człowieka na śmierć”...

Zobaczcie zdjęcia pary, która była ze sobą na dobre i złe? Poniżej w galerii znajdują się też ujęcia długo niepublikowane. 

Zobacz też: Połączyło je ogromne poczucie humoru. Tak zrodziła się przyjaźń Kasi Bujakiewicz i Anny Przybylskiej

1/9
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
1/9

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, VIVA! 2008

2/9
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
2/9

Jarosław Bieniuk miał w chwili sesji 29 lat

3/9
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
3/9

Aktorka była od ukochanego o rok starsza

4/9
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
4/9

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - z kolei te zdjęcia wykonano w 2005 roku

5/9
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
5/9

Para kilka razy zdecydowała się na sesję w VIVIE!

6/9
Anna Przybylska z Jarosławem Bieniukiem
Copyright @Marek Straszewski
6/9

Od śmierci ulubienicy widzów mija dziś 7 lat

7/9
Anna Przybylska z Jarosławem Bieniukiem
Copyright @Marek Straszewski
7/9

Zakochani mówili o sobie z czułością, ale i dużym dystansem

8/9
Anna Przybylska z Jarosławem Bieniukiem
Copyright @Marek Straszewski
8/9

Para doczekała się trójki dzieci

9/9
Anna Przybylska z Jarosławem Bieniukiem
Copyright @Marek Straszewski
9/9

Te zdjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek po aktorce... Dziś wspominamy ją szczególnie mocno

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.