JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska drży o zdrowie ukochanego!

Co się dzieje z Przemysławem Kossakowskim?

Ksenia Krasko 14 lipca 2019 07:31
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to zgrana para! Nic w tym dziwnego, ponieważ oboje są wielkimi wielbicielami podróży i uwielbiają odkrywać nowe miejsca, kultury, zapoznawać się z ciekawymi ludźmi, pomagać im... Ponad rok temu pojawiły się pierwsze zdjęcia zakochanych, i wtedy też przyznali się do łączącej ich relacji.

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Od jakiegoś czasu podróżnicy są prawdziwie nierozłączni. Oboje opiekują się też córką Martyny, Marysią. Mówi się, że Kossakowski doskonale sprawdza się w roli ojca. Jednak nawet mocne nie skłoniło podróżniczej pary do rezygnacji z ryzykownych wyjazdów. Właśnie o to obawia się Wojciechowska! Przemysław Kossakowski planował podobno niebezpieczną wyprawę do Afryki. Planował tropienie bezwzględnych kłusowników, którzy nie mają zasad i każdy błąd popełniony przez podróżnika mógłby się zakończyć tragicznie. Jak donosi Fakt, ten pomysł nie spodobał się Martynie Wojciechowskiej, która uważa, że partner powinien zwolnić tempo. „Martyna mu ciągle powtarza, że powinien w końcu przystopować, bo nie ma już 30 lat. A skoro myśli o założeniu z nią rodziny, nie powinien tak szarżować”, zdradza anonimowa informatorka z otoczenia pary.

Przemysław Kossakowski nie jest typem mężczyzny, który unika kłopotów. Nie boi się spotkań z dzikimi zwierzętami, poddaje się nietypowym rytuałom, zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi... Martyna Wojciechowska również znana jest z niebezpiecznych wypraw, które dokumentowała w ramach licznych książek i programów telewizyjnych, jednak ze względu na córkę postarała się zmienić styl życia i nie ryzykuje tak bardzo, jak kiedyś.

Dyrektor programowy TVN proponował parze wspólny program, jednak Wojciechowska i Kossakowski odmówili. Sądząc po tym, jak rozwija się ich związek, to zdecydowanie dobra decyzja!

Martyna Wojciechowska stylizacja gwiazd TeleKamery 2019
Fot. East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…