Martyna Gliwińska
Fot. Instagram @martynagliwinska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Martyna Gliwińska na zdjęciu z tajemniczym mężczyzną! Zareagował na nie Jarosław Bieniuk

Już nie ukrywa tej miłości?

Konrad Szczęsny 11 maja 2020 12:46
Martyna Gliwińska
Fot. Instagram @martynagliwinska

Niedawno po raz pierwszy została matką a teraz jedno zdjęcie na jej profilu na Instagramie wywołało kolejną sensację! Martyna Gliwińska opublikowała fotografię, na której trzyma za dłoń tajemniczego mężczyznę. Czy to jej nowy ukochany? Na post zareagował nawet... Jarosław Bieniuk, ojciec synka celebrytki.

Martyna Gliwińska jest zakochana? Ma nowego partnera?

Dwa miesiące temu Martyna Gliwińska urodziła synka, któremu nadała imię Kazimierz. To owoc kilkuletniego związku z Jarosławem Bieniukiem, byłym piłkarzem. Celebrytka regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia malca, którego trzyma w czułych objęciach. Jednak to ostatnia fotografia, zamieszczona na Instagramowym profilu Martyny Gliwińskiej, wywołała nie lada sensację. Uwieczniła one spacer po sopockim molo z... bardzo tajemniczym towarzyszem.

Widać na niej, że świeżo upieczona mama trzyma za rękę mężczyznę, który jest także autorem zdjęcia. Nie ujawniła jego tożsamości. W komentarzach od razu zaczęto spekulować, że to nowy partner byłej dziewczyny Jarosława Bieniuka. To o tyle ciekawe, że po narodzinach dziecka niektórzy internauci twierdzili, że para wróci do siebie. Najnowsze zdjęcie zdaje się jednak temu przeczyć!

„Być turystą w swoim rodzinnym mieście”, podpisała je Martyna Gliwińska.

Jarosław Bieniuk polubił zdjęcie Martyny Gliwińskiej

Na fotografię nieoczekiwanie zareagował... Jarosław Bieniuk. Były partner celebrytki kliknął symboliczne serduszko, co jest tylko dowodem na dobre relacje byłych partnerów.

Kim jest nowy partner Martyny Gliwińskiej? Tego póki co nie wiemy a i sama zainteresowała nie odpowiada na pytania i komentarze internautów. Spekuluje się, że mężczyzna nie pochodzi z Trójmiasta, ponieważ wtedy celebrytka nie musiałaby go po nim oprowadzać...

Jedno jest pewna: po porodzie była partnerka Jarosława Bieniuka wygląda fenomenalnie!  

Czy tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia to nowy partner Martyny Gliwińskiej?

Celebrytka dwa miesiące temu została po raz pierwszy mamą:

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.