Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Paparazzi
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski przeżywają bolesną rozłąkę...

To dla pary trudny czas

Konrad Szczęsny 9 listopada 2018 08:54
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Paparazzi

Mimo że darzą siebie głębokim uczuciem, obecnie przeżywają trudne chwile. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mierzą się z rozstaniem, które związane jest ze zobowiązaniami zawodowymi podróżnika. A prowadząca Kobietę na krańcu świata wyjątkowo mocno to przeżywa...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski przeżywają długą rozłąkę

Wszystko z powodu długiej wyprawy ukochanego do Afryki. Przemysław Kossakowski będzie przebywał tam aż trzy tygodnie, czego podróżniczka nie znosi najlepiej... Tym bardziej, że już jakiś czas temu zamieszkali razem w 200-metrowym apartamencie Martyny Wojciechowskiej na warszawskim Żoliborzu i spędzali ze sobą każdą wolną chwilę.

„Martyna nie może sobie znaleźć miejsca, zamartwia się, gdy Przemek nie dzwoni i nie pisze SMS-ów. Dociera do niej to, jak bardzo jej bliscy tęsknią za nią, kiedy wyjeżdża na kraniec świata. Zaczyna rozumieć te uczucia”, podkreśla znajomy pary w rozmowie z Na Żywo.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do ślubu?

Bliscy dziennikarki twierdzą, że uczucie do Przemysława Kossakowskiego odmieniło gwiazdę TVN. Jest zdecydowanie bardziej spokojna, stara się korzystać z każdej chwili, którą daje jej życie, szczególnie z tych, w których może przebywać z córką Marysią i ukochanym w domowym zaciszu. 

Rodzinne życie jest dla niej obecnie największą wartością i wiele wskazuje na to, że niebawem relacja z podróżnikiem może wkroczyć w kolejny etap.

„Zawsze szukałam takiego partnera. Związek z nim dodaje mi skrzydeł”, podkreśliła w jednym z wywiadów.

Gdy zapytano ją wprost czy planuje w najbliższym czasie wziąć ślub z ukochanym, odparła bez wahania „Nie wykluczam”.

Jej poczucie co do tego, że Przemysław Kossakowski to ten jedyny, umacnia się z każdym dniem. Rozłąka jeszcze bardziej cementuje ich uczucie. I wszystko wskazuje na to, że niebawem podejmą kolejną ważną decyzję dotyczącą tego związku...  

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.