Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Jarosław Bieniuk planuje ślub z nową partnerką? Znamy odpowiedź

Konrad Szczęsny 7 lipca 2017 15:00
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk w udzielonym VIVIE! wywiadzie w maju tego roku przyznał, że jest z kobietą, dzięki której odzyskał radość życia. To 25-letnia Martyna Gliwińska, absolwentka szkoły baletowej. Media obiegła ostatnio sensacyjna informacja, że partner zmarłej w październiku 2014 r. Ani Przybylskiej stanie na ślubnym kobiercu. – Obecnie Jarek i Martyna spędzają czas na łódce na Mazurach, a jeśli chodzi o rewelacje dotyczące ślubu, to do zaręczyn jeszcze daleka droga – mówi w rozmowie z nami menadżer Jarosława Bieniuka, Marcin Ciącio.

Polecamy też: Jarosław Bieniuk z dziećmi i nową partnerką na wspólnym zdjęciu! Internauci nie kryją zachwytu i zwracają uwagę na...

Jarosław Bieniuk zaręczył się z nową partnerką, Martyną Gliwińską?

Ostatnio media rozpisywały się na temat zaręczyn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Para podjęła podobno decyzję, że zamierza sformalizować swój związek i podjęli już odpowiednie kroki w tym kierunku.

„Podjęli decyzję, że zaręczą się w wakacje. Chcą, by dzieci były obecne przy wręczaniu pierścionka. Gdzie nastąpią zaręczyny? Najprawdopodobniej na Mazurach albo w Hiszpanii, gdzie Bieniuk zamierza zabrać bliskich. Nie zdecydował się pojechać na turecką riwierę, ulubione miejsce wakacji za życia Ani”, podał jeden z tygodników.
 

Do zaręczyn jeszcze daleka droga. Nie wiem nawet, skąd się taka plotka wzięła. Obecnie Jarek i Martyna spędzają wspólnie czas na łódce na Mazurach – zdradził w rozmowie z Krystyną Pytlakowską Marcin Ciącio, menadżer Jarosława Bieniuka.

Polecamy też: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

Jarosław Bieniuk o nowej partnerce, Martynie Gliwińskiej

Jarosław Bieniuk przyznał, że Martyna Gliwińska jest kobietą, dzięki której znów poczuł radość życia.

- Ludzie chcieliby widzieć w Tobie cały czas zbolałego wdowca, samotnego do końca życia. A jak widzą Twoje zdjęcia, gdy się uśmiechasz, czy odpoczywasz z przyjaciółmi to są kąśliwi…

…no właśnie. Ale przecież życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam.

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.

- Ania nie miałaby Ci tego za złe.

Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

Zobacz też: TYLKO U NAS Zobacz, skąd wziął się pomysł na sesję Jarosława Bieniuka z dziećmi EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.