Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk, Viva! maj 2017 MT
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk z dziećmi i nową partnerką na wspólnym zdjęciu! Internauci nie kryją zachwytu i zwracają uwagę na...

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2017 19:00
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk, Viva! maj 2017 MT
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Od śmierci Ani Przybylskiej miną w tym roku 3 lata. Aktorka odeszła w otoczeniu najbliższych 5 października 2014 r. Jej rodzina, choć tęskni za mamą, córką i partnerką, stara się układać sobie życie na nowo. Jarosław Bieniuk zamieścił w sieci zdjęcie, które poruszyło internautów. Po raz pierwszy oficjalnie pokazał nową dziewczynę, Martynę Gliwińską. Fani zwrócili także uwagę na podobieństwo Oliwi Bieniuk do zmarłej mamy. 

 

Polecamy też: Jarosław Bieniuk z dziećmi we wzruszającym teledysku. Tak pozowali VIVIE! EKSKLUZYWNE WIDEO

 

Jarosław Bieniuk z dziećmi i nową partnerką Martyną Gliwińską na weselu

 

Sportowiec zamieścił na Instagramie zdjęcie z wesela, które odbyło się w Kielcach. "#weselelicho #rodzinnie#zabawa #swietokrzyskie #kielce", podpisał je Jarosław Bieniuk. Na fotografii pozuje on z dziećmi: Oliwią, Szymonem oraz Jasiem, jak również ze swoją partnerką, Martyną Gliwińską. Internauci zwrócili uwagę na to, że jedyna córka sportowca i Ani Przybylskiej jest niezwykle podobna do mamy!

 

 

#weselelicho #rodzinnie #zabawa #swietokrzyskie #kielce #🥂

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

Internauci o Oliwii Bieniuk, córce Ani Przybylskiej

 

"Jejjj Oliwka jaka juz duża dziewczynka. Cudowna rodzina. pozdrawiam", napisała jedna z podekscytowanych fanek. "Oliwia to cała Mama", wtórowała jej inna. "Mala Ania w różowej sukience! piękna! Piękni", podkreślała trzecia.

 

Czy Oliwia jest faktycznie tak podobna do sławnej mamy?

 

Co ciekawe, Martyna Gliwińska zamieściła zdjęcia z tego wesela (wskazuje na to jej strój) już... w połowie maja! Wygląda na to, że Jarosław Bieniuk po prostu podzielił się z fanami fotografią z miesięcznym opóźnieniem. 

 

 

 

Love and marriage 👰🏼🤵🏻 Żols! ♥️

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

 

Kim jest Martyna Gliwińska, nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka?

 

Martyna Gliwińska pochodzi z Gdyni, ma 25 lat i ukończyła szkołę baletową. Studiowała na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego warszawskiej ASP oraz design na uczelni we Florencji. Z Jarosławem Bieniuka spotyka się od zeszłego roku (byli razem. m.in. na koncercie Lennyego Kravitza, jednak dopiero od niedawna tworzą parę i nie ukrywają tego, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. 

 

Jarosław Bieniuk o nowej partnerce, Martynie Gliwińskiej

 

W niedawnym wywiadzie udzielonym Krystynie Pytlakowskiej dla VIVY! Jarosław Bieniuk tak mówił o swojej nowej partnerce, Martynie Gliwińskiej.

 

Krystyna Pytlakowska: Ludzie chcieliby widzieć w Tobie cały czas zbolałego wdowca, samotnego do końca życia. A jak widzą Twoje zdjęcia, gdy się uśmiechasz, czy odpoczywasz z przyjaciółmi to są kąśliwi…

Jarosław Bieniuk: …no właśnie. Ale przecież życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam.

 

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.

 

- Ania nie miałaby Ci tego za złe.

Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

 

Polecamy też: Ta okładka to coś więcej niż sesja i wywiad! To także akcja charytatywna EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.