Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk, Viva! maj 2017 MT
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk z dziećmi i nową partnerką na wspólnym zdjęciu! Internauci nie kryją zachwytu i zwracają uwagę na...

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2017 19:00
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk, Viva! maj 2017 MT
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Od śmierci Ani Przybylskiej miną w tym roku 3 lata. Aktorka odeszła w otoczeniu najbliższych 5 października 2014 r. Jej rodzina, choć tęskni za mamą, córką i partnerką, stara się układać sobie życie na nowo. Jarosław Bieniuk zamieścił w sieci zdjęcie, które poruszyło internautów. Po raz pierwszy oficjalnie pokazał nową dziewczynę, Martynę Gliwińską. Fani zwrócili także uwagę na podobieństwo Oliwi Bieniuk do zmarłej mamy. 

 

Polecamy też: Jarosław Bieniuk z dziećmi we wzruszającym teledysku. Tak pozowali VIVIE! EKSKLUZYWNE WIDEO

 

Jarosław Bieniuk z dziećmi i nową partnerką Martyną Gliwińską na weselu

 

Sportowiec zamieścił na Instagramie zdjęcie z wesela, które odbyło się w Kielcach. "#weselelicho #rodzinnie#zabawa #swietokrzyskie #kielce", podpisał je Jarosław Bieniuk. Na fotografii pozuje on z dziećmi: Oliwią, Szymonem oraz Jasiem, jak również ze swoją partnerką, Martyną Gliwińską. Internauci zwrócili uwagę na to, że jedyna córka sportowca i Ani Przybylskiej jest niezwykle podobna do mamy!

 

 

#weselelicho #rodzinnie #zabawa #swietokrzyskie #kielce #🥂

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

Internauci o Oliwii Bieniuk, córce Ani Przybylskiej

 

"Jejjj Oliwka jaka juz duża dziewczynka. Cudowna rodzina. pozdrawiam", napisała jedna z podekscytowanych fanek. "Oliwia to cała Mama", wtórowała jej inna. "Mala Ania w różowej sukience! piękna! Piękni", podkreślała trzecia.

 

Czy Oliwia jest faktycznie tak podobna do sławnej mamy?

 

Co ciekawe, Martyna Gliwińska zamieściła zdjęcia z tego wesela (wskazuje na to jej strój) już... w połowie maja! Wygląda na to, że Jarosław Bieniuk po prostu podzielił się z fanami fotografią z miesięcznym opóźnieniem. 

 

 

 

Love and marriage 👰🏼🤵🏻 Żols! ♥️

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

 

Kim jest Martyna Gliwińska, nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka?

 

Martyna Gliwińska pochodzi z Gdyni, ma 25 lat i ukończyła szkołę baletową. Studiowała na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego warszawskiej ASP oraz design na uczelni we Florencji. Z Jarosławem Bieniuka spotyka się od zeszłego roku (byli razem. m.in. na koncercie Lennyego Kravitza, jednak dopiero od niedawna tworzą parę i nie ukrywają tego, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. 

 

Jarosław Bieniuk o nowej partnerce, Martynie Gliwińskiej

 

W niedawnym wywiadzie udzielonym Krystynie Pytlakowskiej dla VIVY! Jarosław Bieniuk tak mówił o swojej nowej partnerce, Martynie Gliwińskiej.

 

Krystyna Pytlakowska: Ludzie chcieliby widzieć w Tobie cały czas zbolałego wdowca, samotnego do końca życia. A jak widzą Twoje zdjęcia, gdy się uśmiechasz, czy odpoczywasz z przyjaciółmi to są kąśliwi…

Jarosław Bieniuk: …no właśnie. Ale przecież życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam.

 

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.

 

- Ania nie miałaby Ci tego za złe.

Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

 

Polecamy też: Ta okładka to coś więcej niż sesja i wywiad! To także akcja charytatywna EKSKLUZYWNE VIDEO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.