Zosia Ślotała, Zofia Ślotała
Fot. Instagram @miss_zi
O TYM JEST GŁOŚNO

Zosia Ślotała zaręczyła się! Zobacz zdjęcie pierścionka i poznaj szczegóły

To dla stylistki wyjątkowy czas

Konrad Szczęsny 8 sierpnia 2019 12:32
Zosia Ślotała, Zofia Ślotała
Fot. Instagram @miss_zi

Mimo że w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia udział wzięło 20 osób, sama zainteresowana do samego końca nic nie wiedziała! Zofia Ślotała zaręczyła się wczoraj wieczorem ze swoim długoletnim partnerem, Kamilem Haidarem. Zdjęcie, dokumentujące moment oświadczyn, zamieściła na Instagramie. Jak wygląda jej pierścionek?

Zofia Ślotała zaręczyła się z Kamilem Haidarem

Informację jako pierwsza zamieściła na swoim InstaStories Agnieszka Woźniak-Starak, która była obecna przy zakochanych w momencie zaręczyn. Dzięki temu wiemy, jak wygląda pierścionek zaręczynowy, który Kamil Haidar wręczył ukochanej. Jest on prawdopodobnie wykonany z białego złota i ma sporych rozmiarów szlachetny kamień. 

Zofia Ślotała, w obliczu gratulacji, które zaczęto składać jej na profilu na Instagramie, potwierdziłą tę informację, publikując wyjątkową fotografię. Na zdjęciu widzimy ukochanego stylistki, które klęczy przed nią (prawdopodobnie tuż po tym, jak powiedziała „tak”).

„YESterday’s night is a night to remember! ❤️❤️ My Greatest LOVE, Biggest ADVENTURE & BEST Decision!! @kamilhaidar 💍 #engaged#zareczeni P.s - mimo ponad 20 osób zaaranżowanych w niespodziankę ja NIC nie wiedziałam!!!! #LOOOOOOOVE”, napisała podekscytowana.

Szczegóły przyjęcia zaręczynowego Zosi Ślotały i Kamila Haidara

Jak wiadomo z relacji zamieszczonych w sieci przez gości, przyjęcie zaręczynowe zostało zorganizowane na barce na Mazurach. Towarzyszył mu rozmach i przepych: zaopatrzenie z lądu trafiało na statek... helikopterem! 

Szczęśliwym narzeczonym serdecznie gratulujemy!  

Tak wygląda pierścionek zaręczynowy Zosi Ślotały:

Zofia Ślotała, pierścionek zaręczynowy Zosi Ślotały
Fot. Instagram @Agnieszka Woźniak-Starak

A to zdjęcie, dokumentujące moment oświadczyn:

Zosia Ślotała, Zofia Ślotała
Fot. Instagram @miss_zi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?