Zosia Ślotała, Zofia Ślotała
Fot. Instagram @miss_zi
O TYM JEST GŁOŚNO

Zosia Ślotała zaręczyła się! Zobacz zdjęcie pierścionka i poznaj szczegóły

To dla stylistki wyjątkowy czas

Konrad Szczęsny 8 sierpnia 2019 12:32
Zosia Ślotała, Zofia Ślotała
Fot. Instagram @miss_zi

Mimo że w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia udział wzięło 20 osób, sama zainteresowana do samego końca nic nie wiedziała! Zofia Ślotała zaręczyła się wczoraj wieczorem ze swoim długoletnim partnerem, Kamilem Haidarem. Zdjęcie, dokumentujące moment oświadczyn, zamieściła na Instagramie. Jak wygląda jej pierścionek?

Zofia Ślotała zaręczyła się z Kamilem Haidarem

Informację jako pierwsza zamieściła na swoim InstaStories Agnieszka Woźniak-Starak, która była obecna przy zakochanych w momencie zaręczyn. Dzięki temu wiemy, jak wygląda pierścionek zaręczynowy, który Kamil Haidar wręczył ukochanej. Jest on prawdopodobnie wykonany z białego złota i ma sporych rozmiarów szlachetny kamień. 

Zofia Ślotała, w obliczu gratulacji, które zaczęto składać jej na profilu na Instagramie, potwierdziłą tę informację, publikując wyjątkową fotografię. Na zdjęciu widzimy ukochanego stylistki, które klęczy przed nią (prawdopodobnie tuż po tym, jak powiedziała „tak”).

„YESterday’s night is a night to remember! ❤️❤️ My Greatest LOVE, Biggest ADVENTURE & BEST Decision!! @kamilhaidar 💍 #engaged#zareczeni P.s - mimo ponad 20 osób zaaranżowanych w niespodziankę ja NIC nie wiedziałam!!!! #LOOOOOOOVE”, napisała podekscytowana.

Szczegóły przyjęcia zaręczynowego Zosi Ślotały i Kamila Haidara

Jak wiadomo z relacji zamieszczonych w sieci przez gości, przyjęcie zaręczynowe zostało zorganizowane na barce na Mazurach. Towarzyszył mu rozmach i przepych: zaopatrzenie z lądu trafiało na statek... helikopterem! 

Szczęśliwym narzeczonym serdecznie gratulujemy!  

Tak wygląda pierścionek zaręczynowy Zosi Ślotały:

Zofia Ślotała, pierścionek zaręczynowy Zosi Ślotały
Fot. Instagram @Agnieszka Woźniak-Starak

A to zdjęcie, dokumentujące moment oświadczyn:

Zosia Ślotała, Zofia Ślotała
Fot. Instagram @miss_zi

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.