Zobacz, jak kibicowały żony piłkarzy

Rafał Kowalski 10 września 2019 12:21

Na wczorajsze spotkanie reprezentacji Polski z Austrią czekały nie tylko tysiące kibiców, ale i żony piłkarzy, które były obecne na warszawskim Stadionie Narodowym. Panie głośno dopingowały swoich ukochanych, choć od czasu do czasu, wykonywały także sobie pamiątkowe zdjęcia. Tych nie zabrakło również w aparatach paparazzich, którzy uchwycili w obiektywach cztery WAGs.

Stylizacje WAGs z meczu Polska-Austria

Na trybunach, kolejne spotkanie rozgrywane w ramach eliminacji do EURO 2020, obserwowały Dominika Grosicka (z córką), Anna Lewandowska (z babcią Jolą), Marina Łuczenko-Szczęsna (z koleżanką Asią Opozdą) i Paulina Piątek. Żona naszego najlepszego napastnika Roberta Lewandowskiego wybrała na mecz białą koszulę MMC wartą 790 złotych. Elegancki element połączyła z shortami i czarnymi botkami. Prosta stylizacja, a robiąca dobre wrażenie…

A jak wyglądała reszta pań? Zobaczcie zdjęcia! 

1/4
Anna Lewandowska z babcią
Copyright @Piotr Molecki/East News
1/4

Ania Lewandowska zabrała na mecz babcię. Pani Jola ma 84 lata

2/4
Marina Łuczenko-Szczęsna, Joanna Opozda
Copyright @ONS
2/4

Marina Łuczenko-Szczęsna również wybrała górę stroju w kolorze białym

3/4
Dominika Grosicka z córką
Copyright @AKPA
3/4

Córeczka Dominiki Grosickiej - Maja - wyglądała na zaciekawioną

4/4
Paulina Piątek
Copyright @ONS
4/4

Paulina Piątek nie kryła radości z remisu. A Wy jak oceniacie grę Polaków?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.