TYLKO U NAS!

Jak Marina Łuczenko-Szczęsna ocenia talent Ani Karwan? Jednego się nie spodziewaliśmy!

Internauci będą mieć powód, by porównywać gwiazdy

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2019 14:29

Przyjaźń z show-biznesie to wcale nie taka powszechna sprawa, ale jak się okazuje, są artystki, które potrafią komplementować swoje dokonania publicznie. Do tej grupy należy Marina Łuczenko-Szczęsna, która wypowiedziała się przed kamerą VIVY.pl o Ani Karwan.

Kim jest Ania Karwan? Z kim śpiewała?

Ania Karwan to wokalistka, która od kilkunastu lat próbowała zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. I choć artystce zdecydowanie nie brak talentu, mocnego głosu i charyzmy, to 34-latka długo czekała na swoje pięć minut. W międzyczasie próbowała swoich sił w takich talent show jak Must Be The Music czy The Voice oraz występowała w chórkach m.in. Natalii Kukulskiej, Andrzeja Piasecznego czy Ani Dabrowskiej. Dziś Ania Karwan dzięki uporowi i cierpliwości może się pochwalić, że to jej autorskie utwory gra większość rozgłośni radiowych w Polsce.

MaRina ocenia Anię Karwan – wywiad wideo

Fani pokochali ją za takie przeboje jak Głupcy czy Słucham cię w radiu co tydzień, ale w stałym koncertowym repertuarze wokalistki jest także cover utworu Zdzisławy Sośnickiej pt. Aleja Gwiazd. Właśnie tę piosenkę 34-latka wykonała na gości zaproszonych na prezentację ramówki TVN. Jak oceniła ten występ Marina Łuczenko-Szczęsna? „Piękny występ. Bardzo Anię lubię, dopinguję i wspieram. Świetny głos”, powiedziała VIVIE.pl.

Okazuje się, że panie spotkały się już wielokrotnie. „Znamy się prywatnie od lat. Ania była jeszcze na premierze mojej pierwszej płyty, dajemy sobie wsparcie w dwie strony. Bardzo się cieszę, że wreszcie dostaje to, na co zasłużyła, czyli wielką karierę”, usłyszeliśmy od MaRiny.

Podczas wywiadu udało się też nam dowiedzieć, że także Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentuje niedługo publiczności swoje wykonanie Alei Gwiazd.  Tego się nie spodziewaliśmy! „Ja w serialu będę też śpiewać Aleję gwiazd. Z tym, że Ania ma prywatną wersję, a ja mam taki aranż, jaki mi kazali. To nie jest mój wybór, ani wykon personalny jako Mariny, a mojej postaci Amandy”, zapowiedziała nam piosenkarka.

Nie możemy doczekać się serialowej wersji tego wielkiego hitu. A za Anię Karwan trzymamy kciuki! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.