TYLKO U NAS!

Jak Marina Łuczenko-Szczęsna ocenia talent Ani Karwan? Jednego się nie spodziewaliśmy!

Internauci będą mieć powód, by porównywać gwiazdy

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2019 14:29

Przyjaźń z show-biznesie to wcale nie taka powszechna sprawa, ale jak się okazuje, są artystki, które potrafią komplementować swoje dokonania publicznie. Do tej grupy należy Marina Łuczenko-Szczęsna, która wypowiedziała się przed kamerą VIVY.pl o Ani Karwan.

Kim jest Ania Karwan? Z kim śpiewała?

Ania Karwan to wokalistka, która od kilkunastu lat próbowała zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. I choć artystce zdecydowanie nie brak talentu, mocnego głosu i charyzmy, to 34-latka długo czekała na swoje pięć minut. W międzyczasie próbowała swoich sił w takich talent show jak Must Be The Music czy The Voice oraz występowała w chórkach m.in. Natalii Kukulskiej, Andrzeja Piasecznego czy Ani Dabrowskiej. Dziś Ania Karwan dzięki uporowi i cierpliwości może się pochwalić, że to jej autorskie utwory gra większość rozgłośni radiowych w Polsce.

MaRina ocenia Anię Karwan – wywiad wideo

Fani pokochali ją za takie przeboje jak Głupcy czy Słucham cię w radiu co tydzień, ale w stałym koncertowym repertuarze wokalistki jest także cover utworu Zdzisławy Sośnickiej pt. Aleja Gwiazd. Właśnie tę piosenkę 34-latka wykonała na gości zaproszonych na prezentację ramówki TVN. Jak oceniła ten występ Marina Łuczenko-Szczęsna? „Piękny występ. Bardzo Anię lubię, dopinguję i wspieram. Świetny głos”, powiedziała VIVIE.pl.

Okazuje się, że panie spotkały się już wielokrotnie. „Znamy się prywatnie od lat. Ania była jeszcze na premierze mojej pierwszej płyty, dajemy sobie wsparcie w dwie strony. Bardzo się cieszę, że wreszcie dostaje to, na co zasłużyła, czyli wielką karierę”, usłyszeliśmy od MaRiny.

Podczas wywiadu udało się też nam dowiedzieć, że także Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentuje niedługo publiczności swoje wykonanie Alei Gwiazd.  Tego się nie spodziewaliśmy! „Ja w serialu będę też śpiewać Aleję gwiazd. Z tym, że Ania ma prywatną wersję, a ja mam taki aranż, jaki mi kazali. To nie jest mój wybór, ani wykon personalny jako Mariny, a mojej postaci Amandy”, zapowiedziała nam piosenkarka.

Nie możemy doczekać się serialowej wersji tego wielkiego hitu. A za Anię Karwan trzymamy kciuki! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?