Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Fot. Instagram Michała Żebrowskiego
Z ŻYCIA GWIAZD

Aleksandra Żebrowska dodała intymne zdjęcie z synem. Świeżo upieczona mama pozuje w wannie

Zdjęcie wywołało w sieci spore oburzenie!

Gabriela Czernecka 10 listopada 2020 11:05
Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Fot. Instagram Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska pokazała intymne zdjęcie na Instagramie. Żona Michała Żebrowskiego dodała fotografię, na której pozuje wraz z synkiem Felicjanem w wannie. Zdjęcie wywołało w sieci niemałe zamieszanie. Poznajcie szczegóły!

Aleksandra Żebrowska z synem w wannie

Ola Żebrowska dała się poznać nie tyko jako żona Michała Żebrowskiego, ale jako bizneswoman. Od lat ma własny biznes - markę, która oferuje ubrania, które można nosić w zaawansowanej ciąży, ale i po porodzie. Można tam znaleźć także produkty dla noworodków. Na swoim Instagramie Ola Żębrowska chętnie dzieli się więc nowościami swojej marki, ale równie często ujawnia rąbka tajemnicy na temat swojego prywatnego życia. Michał Żebrowski i Ola Żebrowska są rodzicami trójki dzieci - 2010 roku na świat przyszedł syn Franciszek, trzy lata później Henryk, a w sierpniu 2020 roku Ola Żebrowska po raz trzeci została mamą, chłopca Feliksa.

Fotografie najmłodszego synka Żebrowskich szybko podbiły internet, a Ola Żebrowska chętnie zamieszcza pod zdjęciami zabawne wpisy. Pokazała m.in. trudy macierzyństwa czy karmienia dziecka. Teraz możemy podziwiać szczęśliwą mamę podczas wspólnej kąpieli z małym Feliksem. 

Ola Żebrowska na Instagramie dodała zdęcie, na którym po raz kolejny pokazuje, jak spełnia się w roli mamy. Na fotografie siedzi nago w wanie i trzyma w ramionach małego Feliksa. „Niedzielna kąpiel. Proszę, nie zrób kupy”, w zabawny sposób podpisała fotografię. 

Pod zdjęciem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy od innych mam, które podziwiają i dziękują Oli za to, że pokazuje tę stronę macierzyństwa. „Jak się na Państwa patrzy, na Panią szczególnie, to rodzicielstwo wygląda tak łatwo, że zachęca do rozmnażania, pisze jeden z internautów. „O bosh chyba laktacje mi wznowilas!”, żartuje internautka. Za aparatem stanął Michał Żebrowski. To wyjątkowo piękne zdjęcie, prawda?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Na prezesa” ⚡️ #wyszlobokiem #mood #strajkkobiet 💪

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#2020hair 💪 #mombun #momlife #marian

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.