Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk, VIVA! 2008
Fot. SZYMON SZCZEŚNIAK/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Krawczyk spędzi święta w szpitalu? Żona artysty zabrała głos

W jakim stanie jest wokalista?

Olga Figaszewska 31 marca 2021 20:51
Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk, VIVA! 2008
Fot. SZYMON SZCZEŚNIAK/AF PHOTO

Ponad tydzień temu Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Fani martwią się o stan zdrowia artysty. Muzyk zmaga się z koronawirusem, a kilka dni temu zamieścił w sieci poruszający wpis. „Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!”, pisał na Facebooku. Żona artysty w rozmowie z Plejadą opowiedziała o stanie zdrowia ukochanego.

Jak czuje się Krzysztof Krawczyk?

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala tydzień temu. Dokładnie 23 marca poinformował w mediach społecznościowych swoich obserwatorów, że pomimo zachowania ostrożności i przyjęcia szczepionki nie udało mu się zapobiec zarażeniu.

Zobacz też: W jakim stanie znajduje się Krzysztof Krawczyk? Żona artysty zabrała głos

„Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło”, pisał wokalista.

Fani są mocno przejęci i mają nadzieję, że Krzysztof Krawczyk szybko wróci do zdrowia. Niedawno Ewa Krawczyk wyznała w rozmowie z serwisem Plejada, że artysta przechodzi chorobę łagodnie. Dla małżonków bardzo trudna jest rozłąka. Do tej pory przez cały czas byli nierozłączni. Żona Krzysztofa Krawczyka nie ukrywa, że przeżywa ogromnie jego chorobę i trudno jej się pogodzić z tym, że nie może być przy ukochanym w tym czasie.
 

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Kiedy Krzysztof Krawczyk wyjdzie ze szpitala?

Na szczęście z każdym dniem Krzysztof Krawczyk czuje się coraz lepiej. W najnowszej rozmowie z portalem Plejada, jego żona Ewa uspokajała fanów: „Krzysztof czuje się dużo, dużo lepiej. On nie czuł się tak źle, jak w mediach to przedstawiano”. Małżonkowie są w stałym kontakcie. Każdy dzień rozpoczynają od wykonania telefonu.

Sprawdź: Fani martwią się o zdrowie Krzysztofa Krawczyka. Menedżer artysty wyjaśnił, co się dzieje

„Rano dzwonimy do siebie z Krzysztofem, a potem oboje mamy lepszy dzień. Zawsze mówimy też sobie dobranoc. Obojgu jest nam ciężko, bo przez tyle lat byliśmy razem, a teraz musieliśmy się rozdzielić. Gdy z nim rozmawiam, jestem dzielna”, zwierzyła się Ewa Krawczyk. „Nawet najdłuższa rozmowa telefoniczna nie zastąpi przytulenia”, mówiła.

Czy Krzysztof Krawczyk wkrótce opuści szpital? Jego żona ma nadzieję, że spędzą wspólnie zbliżające się święta. „Nie tracę nadziei, że spędzimy święta razem”, wyznała.

Życzymy dużo zdrowia! I mamy nadzieję, że Krzysztof Krawczyk szybko odzyska siły. 

Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk, VIVA! 2008 rok:

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk, VIVA! 2008
Fot. SZYMON SZCZEŚNIAK/AF PHOTO

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…