Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Krawczyk walczy z koronawirusem. Menadżer zabrał głos

Jak czuje się artysta?

Olga Figaszewska 28 marca 2021 16:06
Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Kilka dni temu Krzysztof Krawczyk poinformował, że znajduje się w szpitalu. Chociaż artysta przyjął szczepionkę i stosował się do wszystkich zaleceń, nie udało mu się zapobiec zakażeniu koronawirusem. W najnowszym wpisie o stanie zdrowia Krzysztofa Krawczyk poinformował jego menadżer.

Krzysztof Krawczyk: nowe informacje o stanie zdrowia artysty

23 marca Krzysztof Krawczyk zamieścił w sieci przejmujący wpis, w którym poprosił fanów o modlitwę. „Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło”, napisał wokalista.

Zobacz też: Burzliwa miłość Krzysztofa Krawczyka i Ewy Krawczyk pokonała wszelkie przeszkody!

Niedawno żona Krzysztofa Krawczyka podkreśliła w rozmowie z Plejadą, że mąż ma lekką odmianę koronawirusa i nie leży pod respiratorem. Dla małżonków to trudny czas. Zawsze byli nierozłączni. Fani artysty są przejęci jego sytuacją i mają nadzieję, że lada chwila wyjdzie ze szpitala. 

Menadżer komentuje stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka

 Teraz głos zabrał menadżer artysty. Andrzej Kosmala przekazał, że muzyk wraca do zdrowia. Poruszył także jeszcze jedną kwestię – krytycznych uwag i komentarzy, które pojawiają się w sieci pod adresem Krzysztofa Krawczyka. Wśród wielu ciepłych słów wsparcia i życzeń powrotu do zdrowia, pojawiają się wpisy osób, które nie potrafią powstrzymać się od złośliwości. 

„Kochani nie jest źle z Krzysztofem. Choć złośliwcy kiedy podaję takie wiadomości uważają, że to pijar. Jeden zapytał dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego, że Jan Kowalski nie nagrał przebojów „Rysunek na szkle”, Parostatek”, ”Jak minął dzień” czy „Byle było tak”. Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść? Kiedy czytam te krytyczne uwagi to sprawdzam skąd pochodzą i są to jednorazowo założone konta żeby przyłożyć znanemu człowiekowi. Polska zawiść!”, napisał Andrzej Kosmala.

Panu Krzysztofowi Krawczykowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

 

Kochani nie jest źle z Krzysztofem.Choć złośliwcy kiedy podaję takie wiadomości uważają,że to pijar.Jeden zapytał...

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Sobota, 27 marca 2021

Krzysztof Krawczyk w sesji VIVY!, 2002 rok: 

Krzysztof Krawczyk
Fot. Rafał Masłow/MELON

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?