Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

„Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!”. Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala! 

Artysta poprosił fanów o modlitwę

Olga Figaszewska 23 marca 2021 19:33
Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Krzysztof Krawczyk zmaga się z koronawirusem i przebywa w szpitalu. Artysta przekazał wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.  W jakim jest stanie? 

Krzysztof Krawczyk w szpitalu. Artysta walczy z koronawirusem

We wtorek Krzysztof Krawczyk zamieścił na swoim koncie na Facebooku długi i przejmujący wpis. Artysta przekazał w nim, że zmaga się z koronawirusem. Przebywa w szpitalu i walczy o powrót do zdrowia. W poruszających słowach Krzysztof Krawczyk poprosił wszystkich o modlitwę. 

ZOBACZ TEŻ: Fani martwią się o zdrowie Krzysztofa Krawczyka. Menedżer artysty wyjaśnił, co się dzieje

„Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło”, napisał wokalista. 

Przejmujące słowa Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk dodał, że łączy się w chorobie ze wszystkimi, których dopadła.  „A szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! Wasz Krzysztof Krawczyk”, napisał artysta na swoim profilu na Facebooku. 

W komentarzach wielbiciele wokalisty życzą mu sił i szybkiego powrotu do zdrowia. „Panie Krzysztofie!....Trzymaj się i oczywiście będziemy się modlić, „Panie Krzysztofie wierze ze pan wyjdzie z tego”, „Panie Krzysztofie,, Tą" grypkę przejdzie Pan jak wiele złych momentów w Pana życiu. Jest Pan prawdziwym Twardzielem i wierzę że będzie dobrze. Trzymam kciuki i życzę zdróweczka i wiary”, „Panie Krzysiu szybkiego powrotu do zdrowia!!! Niech się Pan trzyma i nie daje temu paskudnemu wirusowi”, czytamy. 

Również życzymy dużo zdrowia i sił! 

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Krzysztof Krawczyk
Fot. Rafał Masłow/MELON
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…