Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Przygnębiona, załamana... Pierwsze zdjęcia Britney Spears od 3,5 miesiąca wstrząsnęły jej fanami

Stan gwiazdy jest bardzo poważny

Konrad Szczęsny 23 kwietnia 2019 19:46
Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News

Od niemal czterech miesięcy przebywa w zakładzie zamkniętym. Oficjalnie zgłosiła się do placówki sama, gdyż nie radziła sobie z problemami, związanymi z chorobą ojca. Nieoficjalnie mówi się, że na początku roku odmówiła przyjmowania leków i w akcie zemsty Jamie Spears, który sprawuje nad nią prawną opiekę, anulował swoje pozwolenie na rezydenturę w Las Vegas i zmusił ją do hospitalizacji. Najnowsze zdjęcia Britney, wykonane przez paparazzi, potwierdzają najgorsze obawy jej fanów: stan psychiczny gwiazdy jest fatalny.

Najnowsze zdjęcia Britney Spears: jest wyniszczona pobytem w szpitalu psychiatrycznym

Fotografie wykonano w poniedziałek, 22 kwietnia, w Beverly Hills. Britney Spears opuszcza na nich Montage Hotel w towarzystwie ukochanego, trenera personalnego i modela, Sama Asghariego oraz ochroniarza. Według zagranicznych mediów, księżniczka popu otrzymała jednodniową przepustkę, dzięki czemu mogła opuścić szpital psychiatryczny, w którym przebywa od trzech i pół miesiąca i spędzić Wielkanoc z ukochanym, z którym jest związana od ponad dwóch lat.

Niestety, fani zwrócili uwagę, że gwiazda jest prawdopodobnie w fatalnym stanie: wskazuje na to wyraz jej twarzy. Wydaje się przygnębiona, pozbawiona radości życia, wygląda na zaniedbaną i zmęczoną. Mimo że siliła się na uśmiech, trudno nie odnieść wrażenia, że jest zbyt otępiała, by udawać (być może to wpływ leków).

Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym

Britney Spears karierę zawiesiła na początku stycznia. Oficjalnie powodem były problemy zdrowotne jej ojca, Jamiego. Przeszedł dwie operacje, jednak nie przyniosły one pożądanych rezultatów. Trzy miesiące później do mediów dotarła informacja, że gwiazda przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Następnie na forum jej fanów pojawiło się dziwne nagranie, które sugerowało, że wokalistka znalazła się w placówce wbrew własnej woli już na początku roku - nastąpiło to w momencie, w którym odmówiła przyjmowania leków, które jest zobowiązana brać od czasu pierwszego załamania nerwowego, jakiego doznała ponad 10 lat temu. W akcie zemsty ojciec, który jest jej prawnym opiekunem, cofnął swoje pozwolenie na rezydenturę w Las Vegas i zmusił do hospitalizacji.

„Ona nie chciała tam pójść… Oczywiście byłem tylko praktykantem, nie miałem możliwości porozmawiania z nią bezpośrednio, lecz z tego, co zrozumiałem, to wcale nie była jej decyzja”, mówił w podcaście „Britney’s Gram” praktykant adwokacki, który przebywał w otoczeniu piosenkarki.

Fani zainicjowali w związku z tym w mediach społecznościowych akcję #FreeBritney, aby zwrócić uwagę na fatalną sytuację osobistą swojej idolki.

Czy jej koszmar wkrótce się skończy?  

Pierwsze od 3,5 roku zdjęcia Britney Spears wskazują na to, że piosenkarka jest w fatalnym stanie...

Tak wyglądała tuż po wyjściu z hotelu ze swoim ukochanym:

Britney Spears i Sam Asghari, 22.04.2019 r., Beverly Hills
Fot. BACKGRID/Forum

Britney Spears z ojcem i matką:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?