księżna Charlene choroba
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)
O NIEJ SIĘ MÓWI

Księżna Charlene opuściła ośrodek zamknięty. Pierwszy raz pokazała się publicznie

Jej najnowsze zdjęcia niepokoją

Konrad Szczęsny 2 maja 2022 09:06
księżna Charlene choroba
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)

Na długie miesiące wycofała się z życia publicznego i przebywała w zamkniętym ośrodku w Szwajcarii. Księżna Charlene niedawno jednak wróciła do kraju, zaś teraz, w ostatni dzień kwietnia, pokazała się publicznie po raz pierwszy. Towarzyszył jej mąż oraz dwójka dzieci. Zdjęcia z wydarzenia obiegły światowe media...

Załamanie nerwowe, choroba czy problemy w związku? Tajemnica zniknięcia księżnej Charlene

Żona księcia Alberta przez wiele miesięcy w zeszłym roku przebywała w RPA, gdzie wyjechała w maju. Tam poświęcała się działalności fundacji, ratującej zagrożone gatunki. Niestety, miała złapać infekcję i przeszła zabieg laryngologiczny. Lekarze konsekwentnie odradzali jej podróżowanie. I choć w listopadzie w końcu powróciła do Monako, wykonane wówczas na lotnisku fotografie nie napawały optymizmem. Wydawało się, że księżna Charlene jest przybita, roztrzęsiona i wyglądała bardzo niekorzystnie.

Chwilę później przestała pokazywać się publicznie. Na jaw wyszło, że przebywa w specjalistycznym, zamkniętym ośrodku poza Monako, a dokładniej w Szwajcarii. Powodem miały być problemy natury psychicznej, w tym wycieńczenie fizyczne i emocjonalne. Potwierdził to w oświadczeniu książę Albert. Ale spekulowano również, że powodem jest tajemnicza choroba oraz problemy w związku. Nie od dziś wiadomo, że w małżeństwie książęcej pary nie układa się najlepiej: książę Albert ma kilkoro nieślubnych dzieci i wdawał się w trakcie związku z liczne romanse.

O jednym z nich dowiedziała się tuż przed ślubem, który odbył się na początku lipca 2011 roku, przez co chciała uciec. Została jednak złapana przez ochronę na lotnisku i cofnięta do księstwa. W trakcie uroczystości płakała, przez co została okrzyknięta „najsmutniejszą księżną świata”. Tym bardziej, że później – podczas publicznych wystąpień – również w ogóle się nie uśmiechała.

Czytaj także: Tak wyglądała najsmutniejsza panna młoda zanim została księżną. Uśmiech nie schodził jej z twarzy

Księżna Charlene po raz pierwszy pokazała się publicznie. Brak uśmiechu, krótka fryzura

Mimo że do Monako powróciła już jakiś czas temu, zaś z okazji świąt wielkanocnych na jej profilach w mediach społecznościowych opublikowane zostało rodzinne zdjęcie, dopiero teraz Charlene pokazała się wraz z mężem i dziećmi – księżniczką Gabrielą i księciem Jakubem – publicznie.

W minioną sobotę pojawili się na trybunach Mistrzostw Świata Formuły E. Na tę okazję księżna wybrała oversize'owy szary garnitur z kolekcji Arkis, na który złożyła się luźna jednorzędowa marynarka oraz spodnie ze sporych rozmiarów rozcięciami. Uwagę przykuwał jej dosyć mocny makijaż oraz nowa fryzura: bardzo krótkie, jasne blond włosy. Mimo że na niektórych ujęciach na jej twarzy pojawiał się uśmiech, na innych widać było wielkie przygnębienie i wszechogarniający smutek. Kurczowo również przytulała siedmioletnią córeczkę.

Co tak naprawdę dzieje się w tym małżeństwie? Tego zapewne jeszcze długo się nie dowiemy...  

Czytaj także: Mówi się, że poświęcił jej trzy dni i cztery noce. Co łączy księcia Alberta z Sharon Stone?

Księżna Charlene, książę Albert, książę Jacques i księżniczka Gabriella, Monako, 30.04.2022 rok
Fot. ABACA/Abaca/East News

Księżna Charlene, książę Albert, książę Jacques i księżniczka Gabriella, Monako, 30.04.2022 rok
Fot. SplashNews.com/East News

Księżna Charlene, Monako, 30.04.2022 rok
Fot. SplashNews.com/East News

Księżna Charlene z rodziną w Monako, 30.04.2022 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.