sebastian fabijanski o psychiatryku
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Sebastian Fabijański przebywał w szpitalu psychiatrycznym. Trafił tam po śmierci bliskiej osoby

„Nie byłem w stanie wyjść z domu”

Aleksandra Andrzejak 24 maja 2021 19:57
sebastian fabijanski o psychiatryku
Fot. VIPHOTO/East News

Sebastian Fabijański w programie Duży w Maluchu opowiedział o przykrych doświadczeniach ze swojego życia. Aktor nie poruszał tego tematu nigdy dotąd. Zdradził między innymi, że jego ojciec był alkoholikiem.

Ojciec Sebastiana Fabijańskiego był alkoholikiem

Sebastian Fabijański w ostatnim wywiadzie opowiedział jak wyglądało jego dzieciństwo. Wyznał, że nigdy nie narzekał na problemy finansowe bo jego tata prowadził dobrze prosperującą firmę sprzątającą, która zatrudniała 1500 osób. Niestety stres związany z prowadzeniem biznesu doprowadził ojca aktora do alkoholizmu.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.