Weronika Kostyra 26 lipca 2017 07:30
1/6
Łukasz Jakóbiak i Joanna Przetakiewicz, Joanna Krupa i Dawid Woliński
Copyright @Instagram
1/6

Przyjaźń to niezwykle cenna i rzadko spotykana rzecz w show biznesie. A przyjaźń damsko-męska? Niektórzy w nią nie wierzą, ale oni udowadniają, że możliwa i bardzo wartościowa relacja. Dla Roberta Kupisza Magdalena Mielcarz jest muzą, Hanna Lis uwielbia podróżować z Łukaszem Jemiołem, ponieważ jest zrównoważoną i ciepłą osobą, ale jest mężczyzną, co nieraz okazuje się niezastąpione, z kolei Joanna Krupa i Dawid Woliński kochają wspólną zabawę.

 

Kto jeszcze? Poznaj szczegóły ich przyjaźni w naszej galerii!

 

Zobacz także: Czy w show-biznesie przyjaźń jest możliwa? Oni udowadniają, że tak!

2/6
Łukasz Jakóbiak i Joanna Przetakiewicz
Copyright @Instagram @20m2
2/6

 

Chociaż Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak razem wybrali się w podróż w drugiej edycji programu „Azja Express”, wcześniej nie znali się zbyt dobrze. Poznali się, kiedy prowadzący program „20 m kwadratowych Łukasza” zabiegał o wywiad z nią. W końcu pojechał za zapracowaną businesswoman aż na Mykonos i tam rok temu przeprowadził z nią pierwszy wywiad. Joanna ma intuicję do ludzi i od razu go polubiła. Wtedy też Łukasz zdradził jej, że jego wielkim marzeniem jest wzięcie udziału w „Azja Express”.

 

 

Zobacz także: Dlaczego Joanna Przetakiewicz w podróż do Indii zabrała Łukasza Jakóbiaka? Zdradzamy kulisy najpopularniejszego programu

3/6
Łukasz Jemioł i Hanna Lis
Copyright @Instagram @hanna_lis
3/6

 

Hanna Lis i Łukasz Jemioł znają się od lat, ale ich przyjaźń zacieśniła się po wspólnym udziale w programie „Azja Express”. Dziennikarka przyznała serwisowi „Pudelek”, że mogła liczyć na Łukasza w każdej sytuacji i nie żałowała ani chwili, że to jego wybrała na towarzysza podróży:

„Znamy się od wielu lat, zawsze mówiliśmy o sobie ze jesteśmy przyjaciółmi, ale ta nasza przyjaźń, ta prawdziwa i głęboka i do końca życia, sprawdziła się w Azji. W warunkach bardzo ciężkich wydaje mi się, że sprawdziliśmy się na 100%. Mogę polegać na nim w każdej sytuacji i vice versa. Mogę powiedzieć, że to więcej niż lubimy się, kochamy się jak brat i siostra. Łukasz jest osobą niezwykle zrównoważoną, bardzo ciepłą, otwartą, kochającą innych ludzi.”

 

Przyjaciele odpoczywają obecnie na wyspie Mykonos w Grecji. To nie pierwsza ich wspólna podróż od czasu programu. Wcześniej byli razem także w Tel Awiwie.

 

 

Zobacz także: Czy w show-biznesie przyjaźń jest możliwa? Oni udowadniają, że tak!

4/6
Joanna Krupa i Dawid Woliński
Copyright @Instagram @dawid_wolinski
4/6

 

Wieloletnia przyjaźń łączy Joannę Krupę i Dawida Wolińskiego. Łączy ich nie tylko współpraca w jury programu „Top Model”. Uwielbiają razem spędzać czas – świetnie się rozumieją i chętnie razem wygłupiają. On odwiedza ją w Miami, a także spotykają się, kiedy Joanna przylatuje do Polski.

 

Obecnie bawią się razem na wakacjach na Mykonos. A tuż przed wylotem razem przyszli na bal organizowany przez ambasadę brytyjską podczas wizyty pary książęcej Kate i Williama w Polsce.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Joanna Krupa o spotkaniu z księżną Kate i księciem Williamem: „Ich wizyta w Polsce jest...”

5/6
Robert Kupisz i Magdalena Mielcarz
Copyright @East News
5/6

Robert Kupisz i Magdalena Mielcarz poznali się kilkanaście lat temu, kiedy projektant czesał Magdę do sesji zdjęciowej. Od tamtej pory wielokrotnie podkreślał, że przyjaciółka jest jego muzą. Magda, gdy tylko jest w Polsce odwiedza jego pokazy i bardzo często nosi kreacje jego projektu. Poza tym kiedyś wyznała magazynowi „Pani”, że kiedy poznała swojego męża, Adriana, miała obawy, czy przyjaciel go zaakceptuje:

„On zawsze był bezlitosny w ocenie moich chłopaków. I nie próbował ukrywać, że ich nie lubi, jeśli uważał, że nie są wystarczająco „dobrzy”. Był jak starszy brat, który broni siostry i spuści lanie każdemu, kto jej podskoczy. Dlatego zastanawiałam się, co zrobię, jeśli Adrian mu się nie spodoba. Mniej się przejmowałam nawet akceptacją rodziców. Na szczęście Adrian nie wiedział, na jakim jest castingu, a Robert polubił go od pierwszego wejrzenia”.

 

 

Zobacz także: Czy w show-biznesie przyjaźń jest możliwa? Oni udowadniają, że tak!

6/6
Maciej Zień i Kate Rozz
Copyright @East News
6/6

 

Przyjaciółmi od la są także Maciej Zień i Kate Rozz. Ona pomogła mu przy organizacji pierwszego pokazu mody w Paryżu, a on uczynił z niej swoją muzę. Tak projektant wspomina ich pierwsze spotkanie w rozmowie ze styl.pl:

„Spotkaliśmy się w Warszawie, zaczepiła mnie w sushi barze przy ulicy Moliera i oświadczyła, że musimy bliżej się poznać, bo ona wie, że będziemy mieli sobie dużo do powiedzenia. To zwariowana dziewczyna, a ja uwielbiam takich ludzi. Otwarta, bez zahamowań. To była przyjaźń od pierwszego wejrzenia. Ona jest spełnieniem moich marzeń o siostrze, której nigdy nie miałem. Piękna, wysoka jak modelka, o cudownym sercu”.

 

 

Zobacz także: Na kogo może liczyć Dorota Wellman i z kim gra w squasha Kamil Durczok? Gwiazdy o przyjaźni!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.