Katarzyna Piątkowska 15 kwietnia 2017 06:30
1/7
Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska
Copyright @Instagram
1/7

Gwiazdy udowadniają, że przyjaźń w show-biznesie jest jak najbardziej możliwa. Matt Damon i Ben Affleck znają się od dzieciństwa i skoczyliby za sobą w ogień. Lubią też ze sobą pracować. Wspólnie napisali scenariusz filmu „Buntownik z wyboru” i zostali uhonorowani Oscarem. Brad Pitt i George Clooney zagrali razem w trylogii „Oceans”. „Brad jest jednym z tych niesamowitych ludzi, których podarował mi los” mówił George Clooney w jednym z wywiadów. Obaj panowie uwielbiają wspólne przejażdżki motocyklowe. Dzieci Gwyneth Paltrow mówią ciociu do przyjaciółki aktorki… Beyonce. A jak jest w polskim show-biznesie?

Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska
Była Miss Polonia i modelka od dawna lubią wspólnie spędzać czas. Na Instagramie często pojawiają się ich zdjęcia. Gdy Paulina Krupińska urodziła córkę Kamila, która ma już dwoje dzieci towarzyszyła jej na spacerach i udzielała dobrych rad.

2/7
Lewandowscy i Pazurowie
Copyright @Instagram
2/7

Anna i Robert Lewandowscy i Edyta i Cezary Pazurowie
Podobno przyjaźnią się od lat, jednak ze względu na obowiązki zawodowe nie spotykają się często. Gdy jednak mają szansę chodzą na kolacje we czworo.

3/7
Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Copyright @East News
3/7

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Razem pracują od niedawna, ale przyjaźnią się już naprawdę długo, bo ponad 30 lat. Są dowodem na to, że możliwa jest nie tylko przyjaźń w show-biznesie, ale też damsko-męska. Łączy ich nie tylko praca, ale też wspólna pasja jaką jest jazda konna.

4/7
Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis
Copyright @East News
4/7

Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis
Gdy odbywa się pokaz La Manii, której Joanna Przetakiewicz jest dyrektorem kreatywnym wiadomo, że będzie można tam spotkać Hannę Lis. Uwielbiają spędzać czas razem. W ubiegłym roku były razem na wakacjach na Mykonos. Ciekawe czy to Hanna Lis, uczestniczka pierwszej edycji „Azja Express” namówiła Joannę Przetakiewicz na udział w drugiej części programu?

5/7
Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska
Copyright @East News
5/7

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska
Aktorki znają się od wielu lat. Często planują wspólne wypady. Gdy planowały jeden z nich dostały propozycję udziału w programie „Azja Express”. Tam udowodniły, że przyjaźń jest dla nich najważniejsza, i że rozumieją się bez słów.

6/7
Kuba Wesołowski i Olivier Janiak
Copyright @East News
6/7

Kuba Wesołowski i Olivier Janiak
Aktor niedawno został ojcem po raz pierwszy. Dziennikarz za to ma już w tej kwestii doświadczenie, bo ma trzech synów. Do kogo więc dzwoni po radę Kuba Wesołowski? Oczywiście do swojego przyjaciela.

7/7
Iza Kuna, Agata Kulesza i Agata Buzek
Copyright @East News
7/7

Iza Kuna, Agata Buzek i Agata Kulesza
Podczas wręczenia tegorocznych nagród filmowych Orły Agata Kulesza, która odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej (jej przyjaciółki też były nominowane i wszystkie trzy wyszły odebrać nagrodę) wygłosiła takie przemówienie: „Kulesza jest katoliczką, Kuna jest ateistką, a Buzek jest chuda. Kuna ma dwoje dzieci, Kulesza jedno, a Buzek jest córką premiera. Buzek nie je mięsa, Kuleszy ścięli drzewo i płakała jak nigdy w filmie, a Kuna brzydzi się przyrodą. I mimo tych różnic, i tego, że tylko jedna z nas dostała Orła, będziemy nadal pracować, razem lubić się, szanować”. Nic dodać, nic ująć.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.