Katarzyna Piątkowska 15 kwietnia 2017 06:30
1/7
Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska
Copyright @Instagram
1/7

Gwiazdy udowadniają, że przyjaźń w show-biznesie jest jak najbardziej możliwa. Matt Damon i Ben Affleck znają się od dzieciństwa i skoczyliby za sobą w ogień. Lubią też ze sobą pracować. Wspólnie napisali scenariusz filmu „Buntownik z wyboru” i zostali uhonorowani Oscarem. Brad Pitt i George Clooney zagrali razem w trylogii „Oceans”. „Brad jest jednym z tych niesamowitych ludzi, których podarował mi los” mówił George Clooney w jednym z wywiadów. Obaj panowie uwielbiają wspólne przejażdżki motocyklowe. Dzieci Gwyneth Paltrow mówią ciociu do przyjaciółki aktorki… Beyonce. A jak jest w polskim show-biznesie?

Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska
Była Miss Polonia i modelka od dawna lubią wspólnie spędzać czas. Na Instagramie często pojawiają się ich zdjęcia. Gdy Paulina Krupińska urodziła córkę Kamila, która ma już dwoje dzieci towarzyszyła jej na spacerach i udzielała dobrych rad.

2/7
Lewandowscy i Pazurowie
Copyright @Instagram
2/7

Anna i Robert Lewandowscy i Edyta i Cezary Pazurowie
Podobno przyjaźnią się od lat, jednak ze względu na obowiązki zawodowe nie spotykają się często. Gdy jednak mają szansę chodzą na kolacje we czworo.

3/7
Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Copyright @East News
3/7

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Razem pracują od niedawna, ale przyjaźnią się już naprawdę długo, bo ponad 30 lat. Są dowodem na to, że możliwa jest nie tylko przyjaźń w show-biznesie, ale też damsko-męska. Łączy ich nie tylko praca, ale też wspólna pasja jaką jest jazda konna.

4/7
Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis
Copyright @East News
4/7

Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis
Gdy odbywa się pokaz La Manii, której Joanna Przetakiewicz jest dyrektorem kreatywnym wiadomo, że będzie można tam spotkać Hannę Lis. Uwielbiają spędzać czas razem. W ubiegłym roku były razem na wakacjach na Mykonos. Ciekawe czy to Hanna Lis, uczestniczka pierwszej edycji „Azja Express” namówiła Joannę Przetakiewicz na udział w drugiej części programu?

5/7
Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska
Copyright @East News
5/7

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska
Aktorki znają się od wielu lat. Często planują wspólne wypady. Gdy planowały jeden z nich dostały propozycję udziału w programie „Azja Express”. Tam udowodniły, że przyjaźń jest dla nich najważniejsza, i że rozumieją się bez słów.

6/7
Kuba Wesołowski i Olivier Janiak
Copyright @East News
6/7

Kuba Wesołowski i Olivier Janiak
Aktor niedawno został ojcem po raz pierwszy. Dziennikarz za to ma już w tej kwestii doświadczenie, bo ma trzech synów. Do kogo więc dzwoni po radę Kuba Wesołowski? Oczywiście do swojego przyjaciela.

7/7
Iza Kuna, Agata Kulesza i Agata Buzek
Copyright @East News
7/7

Iza Kuna, Agata Buzek i Agata Kulesza
Podczas wręczenia tegorocznych nagród filmowych Orły Agata Kulesza, która odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej (jej przyjaciółki też były nominowane i wszystkie trzy wyszły odebrać nagrodę) wygłosiła takie przemówienie: „Kulesza jest katoliczką, Kuna jest ateistką, a Buzek jest chuda. Kuna ma dwoje dzieci, Kulesza jedno, a Buzek jest córką premiera. Buzek nie je mięsa, Kuleszy ścięli drzewo i płakała jak nigdy w filmie, a Kuna brzydzi się przyrodą. I mimo tych różnic, i tego, że tylko jedna z nas dostała Orła, będziemy nadal pracować, razem lubić się, szanować”. Nic dodać, nic ująć.

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!