Magda Gessler, VIVA! marzec 2010, main topic
Fot. Iza Grzybowska
ZE ŚWIATA GWIAZD

TYLKO U NAS Magda Gessler: „Zostałam ambasadorką stacji. Poprowadzę również nowy program’’

Damian Duda 25 maja 2017 12:30
Magda Gessler, VIVA! marzec 2010, main topic
Fot. Iza Grzybowska

Magda Gessler od blisko ośmiu lat jest jedną z największych gwiazd TVN-u. Restauratorka z powodzeniem prowadzi program Kuchenne rewolucje’’ oraz ocenia uczestników w kulinarnym show Masterchef’’. Nic dziwnego, że władze stacji postanowiły zaangażować Gessler do nowego projektu — Food Network. Kontrowersyjna restauratorka została twarzą stacji, za co TVN ma zapłacić jej bajońską sumę.Zobacz też: TYLKO NAM Magda Gessler zdradziła kulisy kręcenia „Kuchennych rewolucji”. EKSKLUZYWNE VIDEO

Ile zarabia Magda Gessler?

Kreatorka stylu i smaku’’ ma kilka restauracji w całej Polsce — m.in. w Warszawie i Łodzi. Jak wszyscy dobrze wiedzą, gastronomia nie jest jej jedynym źródłem dochodu. O kontrakcje, który Gessler podpisała z TVN-em, krążą legendy. Restauratorka wystąpiła również w kilku kampaniach reklamowych. Jak podają media, na tym nie koniec! Gwiazda TVN-u zarobi milion (!) złotych!

„Kuchnia i seks’’

W rozmowie z nami restauratorka potwierdziła doniesienia mediów. — Tak, zostałam ambasadorką stacji. Będę brała czynny udział w tworzeniu marki. Poprowadzę również nowy program — wyznała Gessler.Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, tytuł nowego program to Kuchnia i seks".Amerykańscy udziałowcy TVN–u, którzy wprowadzili ten kanał na nasz rynek, bardzo wierzą, że dzięki Magdzie widzowie ruszą szturmem przed telewizory i kanał zyska liczną widownię. W końcu Gessler czego się nie dotknie, zamienia w złoto’’, podaje informator Faktu’’.

Przeczytaj też: „Jestem królową. Tyle barier pokonałam, tyle już osiągnęłam”! 7 najmocniejszych cytatów Magdy Gessler o życiu gwiazdy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.