Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk
Z ŻYCIA GWIAZD

„Jestem królową. Tyle barier pokonałam, tyle już osiągnęłam”! 7 najmocniejszych cytatów Magdy Gessler o życiu gwiazdy

Konrad Szczęsny 16 marca 2017 17:50
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Magda Gessler z pewnością zasługuje na miano jednej z najbarwniejszych osobowości rodzimego show-biznesu. Nie ma dla niej tematów tabu, w mediach społecznościowych potrafi rozbawiać fanów do łez różnymi komentarzami, zaś w wywiadach zdobywa się często na wyjątkową szczerość. Za co pokochały ją miliony? Co mówiła o pieniądzach, popularności i życiu na szczycie? Wybraliśmy 7 najlepszych cytatów polskiej restauratorki i kreatorki smaku i stylu!

Zobacz też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze „Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna

1. Magda Gessler o bogactwie i pieniądzach

„Gdybym miała taki program jak „Kuchenne rewolucje” w Ameryce, to moje życie inaczej by wyglądało i opływałabym w luksusy. W Polsce gwiazdy nie mają procenta z przychodów reklamowych jak tam. Niestety zyski stacji nie mają nic wspólnego z moimi. Nie zarabiam na tym i to najgorsza strona mojej pracy. Może nie będę skromna, ale powiem, że jestem królową. Tyle już barier pokonałam, tyle osiągnęłam! Patrząc na to, jaką furorę robią „Kuchenne rewolucje”, śmiało już mogę się tak nazywać”, stwierdziła w rozmowie z „Faktem”.

2. Magda Gessler o „Kuchennych rewolucjach”, pomaganiu innym i byciu aniołem

„Na ponad 200 restauracji procesów jest kilka. Program trwa już siódmy rok i z 200 restauracji, które do niego przystąpiły, 120 działa dobrze i właściciele dziękują Bogu, że się spotkaliśmy. Ostatnio przed programem dowiedziałam się, że właściciel restauracji ma nowotwór i w ramach programu musiałam przygotować jego żonę do przejęcia firmy, by mieli pieniądze na leczenie męża. I teraz mam od nich list, jakiego w życiu nie dostałam. Jest też pani w Wiśle, która miała 50 złotych obrotu dziennie, ale po paru latach stawia hotel. Dorobiła się na kilku daniach z pstrąga, które razem wymyśliłyśmy. Jestem aniołem. Pomogłam wielu ludziom, żeby byli szczęśliwi. Dałam coś od siebie nie oczekując niczego w zamian”, zwierzyła się w „Twoim Stylu”.

3. Magda Gessler o konkurencji, show-biznesie i zarobkach

„Nie patrzę na koleżanki czy kolegów jak na konkurencję. Moim programom ciągle wzrasta oglądalność, zarabiają najwięcej w stacji, więc nie boję się o przyszłość. Robię swoje od lat, jestem mrówką robotnicą i to się sprawdza”, zadeklarowała w „Fakcie”.

Polecamy też: „Wciąż czuję się za mało kochana’’. Magda Gessler o trudnej relacji z rodzicami oraz blaskach i cieniach sławy

4. Magda Gessler o kobietach

W Polsce kobiety są traktowane prawie najlepiej na świecie. W tym kraju nie widzę mężczyzn. Czuję się z nadzwyczajnymi przywilejami. Polska ma kobiety, które same o sobie stanowią. Zabrakło nam kiedyś szacunku do mężczyzn, bo zapomniałyśmy jak oni wyglądają w trakcie powstań, wojen. W porównaniu z Ameryką Południową, to mu tutaj mamy oazę”, podkreślała w „Dzień Dobry TVN”.

5. Magda Gessler o popularności i byciu na szczycie

„Jestem tą samą Magdą Gessler co kiedyś. Skromną, oddaną swoim przyjaciołom i rodzinie. Czuję się bezpiecznie we własnym ciele, bardzo mi ze sobą dobrze. Nie lubię określenia bizneswoman. Wolę myśleć o sobie: kreatorka, kobieta Renesansu. Mam w sobie dwoistość natury. Z jednej strony moja dusza jest bardzo artystyczna, dlatego właśnie skończyłam Akademię Sztuk Pięknych, maluję. Z drugiej strony twardo stąpam po ziemi. Po prostu spełniam się w tym, co robię. Mam misję i ją wykonuję”, ujawniła w tygodniku „Świat i ludzie”.

6. Magda Gessler o mężczyznach i seksie

„Nawet seks jest mniej miłosny. Znikli nam już mężczyźni, prawda? Jeśli my nie będziemy szanowały mężczyzn, nie uznamy ich „wyższości”, nawet jeśli jesteśmy mądrzejsze, jeśli on nie poczuje się pewnie, to mamy z głowy każdy związek. Ja nie wierzę w równouprawnienie. Jeśli kobieta ma zdolnego, zaradnego męża, to po co chce jeszcze pracować? To głupota. Mężczyźni czasem potrzebują prostych, zwyczajnych kobiet, które ich nie dominują. Ja w moich związkach jestem trochę gejszą. To jest hiszpańska mądrość. Gdy facet jest zmęczony, to nie wchodzi się z nim w dyskusje, tylko przynosi się rumianek i pyta czule: „Zmęczony jesteś? Może pójdziesz spać?”. Jakakolwiek dyskusja z mężczyzną nie ma sensu, bo on i tak zawsze będzie miał rację. W pewnym momencie musiałam stać się mężczyzną”, podkreślała w „Grazii”.

7. Magda Gessler o fanach, hejtarach i Facebooku 

„No to masz pozamiatane... Chętnie ugotuje cię wreszcie w pysznym rosole i podam na obiad takim jak ty... lekko niedogotowanych ludziom zwą ich hejterami. Możesz być lekko niejadalny, ale zrobię wszystko, żebyś rosołu mi nie spiep**ył.

Znany jesteś z robienia lasek konikom pony... są zadowolone :). Pozdrawiam i obciągaj.... Aż będzie wiadereczko :/. Ręce posmarować gliceryna, Dereczku”, odpowiedziała któregoś dnia na Facebooku fanowi, któremu nie spodobało się jedno z zamieszczonych przez Magdę Gessler zdjęć.

Polecamy też: Zyski liczą w milionach. Oto 8 najlepiej zarabiających Polek

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.