Magda Gessler, VIVA! maj 2012, main topic
Fot. Iza Grzybowska/Move
Z ŻYCIA GWIAZD

„Wciąż czuję się za mało kochana’’. Magda Gessler o trudnej relacji z rodzicami oraz blaskach i cieniach sławy

Damian Duda 14 marca 2017 17:45
Magda Gessler, VIVA! maj 2012, main topic
Fot. Iza Grzybowska/Move

Magda Gessler znana jest z licznych kontrowersji. Restauratorka chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Na łamach „Twojego Stylu’’ w rozmowie z Jackiem Szmidtem wyznała, że jej problemem jest zbyt niska samoocena. Czy ktoś z Was spodziewał się tego po charyzmatycznej gospodyni „Kuchennych Rewolucji’’? My nie.

Zobacz też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze „Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna

Magda Gessler o swoich narodzinach

Matka Magdy Gessler miała zaledwie 18 lat, kiedy urodziła córkę. „Tata  mi mówił, że lekarze odradzali jej urodzenie dziecka. Ona miała wtedy 18 lat i gruźlicę. Poród był dla niej niebezpieczny. Ale jestem na świecie. Tylko że potem od razu jej mnie odebrano, bo nie mogła karmić, a nawet mnie dotykać. To trwało rok’’, powiedziała restauratorka. Na pytanie dziennikarza, czy nie powstała między nimi więź, odpowiedziała: „To jest powód moich kłopotów. Zajęli się mną babcia i dziadek, byli dla mnie najbliższymi osobami przez długie lata. Od nich dostałam największą porcję miłości bezwarunkowej’’.

Magda Gessler o swoich kompleksach

Moim problemem jest niska samoocena. Paradoksalnie ludzie z taką cechą idą daleko, bo chcą innym udowodnić, że są coś warci (...). Mój Facebook ma 1,3 miliona fanów, ale niezależnie od tego, ile osób napisze mi pozytywne opinie, mnie jest mało. We wszystkim, co robię, dążę do perfekcji, by mieć pewność, że jestem OK. Z pracą nie mam problemu. Ale wciąż czuję się za mało kochana. Był okres, gdy robiłam w Warszawie  ogromne przyjęcia, a nikt mnie w rewanżu nie zapraszał’’.

Magda Gessler o trudnej relacji z rodzicami

Rodzice byli młodzi. Ojciec, mając 17 lat, był już dziennikarzem w „Gazecie Słupskiej’’. Potem został korespondentem PAP-u i kiedy wysłano go do Bułgarii, tata i mama skupili się na sobie, żeby odreagować polską biedę. W Sofii otworzył się dla nich świat, zachłysnęli się życiem (...). Pamiętam, że rodzice bawili się i tańczyli. Wspólnych chwil sobie nie przypominam’’.

Oni naprawdę nie umieli dać sobie rady ze mną i moim bratem. A ojciec... on zajmował się swoimi sprawami. Był potwornym egocentrykiem. Ambitny Skorpion. Poświęcał się swojej pasji, a mama mu w tym pomagała. Robiła korektę jego tekstów. Ale też była odpowiedzialna za dom, często finansowo, bo ojciec umiał pięknie trwonić pieniądze’’.

Przeczytaj też: Magda Gessler z ukochanym obchodzą 14. rocznicę związku! Pamiętacie, co nam mówili o miłości?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?