Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Viva! 16/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Daniel Olbrychski miał wypadek na drodze! Aktor natychmiast trafił do szpitala

Żona artysty przekazała najnowsze informacje o jego stanie zdrowia

Rafał Kowalski 23 listopada 2019 09:50
Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Viva! 16/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Niedaleko podwarszawskiego Brwinowa, w pobliżu stajni koni, doszło wczoraj do zderzenia kierującego skuterem z prowadzącym Opla. Tym pierwszym okazał się 74-letni Daniel Olbrychski, który mieszka w pobliżu. Gdy medycy pojawili się na miejscu zdarzenia, aktor miał zakrwawioną twarz. Co dokładnie się stało?

Wypadek Daniela Olbrychskiego. Jak się czuje aktor?

Przebieg zdarzenia opisała lokalna policja. „Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi”, przekazała podinspektor Magdalena Bieniak Polsatowi News i dodała, że aktorowi została udzielona pomoc medyczna przez sanitariuszy. Następnie szybko przewieziono artystę do najbliższego szpitala. Nieoficjalnie reporterka Polsatu ustaliła, że aktor miał jechać środkiem drogi bez włączonych świateł.

Zdarzenie potwierdziła żona Daniela Olbrychskiego – Krystyna Demska-Olbrychska. „Mąż miał niegroźny wypadek. Na polnej drodze, jadąc skuterem, miał zderzenie z samochodem osobowym. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę”, powiedziała Polsatowi ukochana artysty i dodała, że wszystko jest w porządku. „Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi"”, wyznała.

Uczestnicy wspomnianej premiery potwierdzają, że 74-letni aktor pojawił się na wydarzeniu. Na nosie miał założony opatrunek. Ślady po wypadku było widać także na brodzie.

Przede wszystkim mamy jednak nadzieję, że Pan Daniel czuje się dobrze i zderzenie z kierowcą Opla nie wpłynie na jego zdrowie. 

Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Viva! 16/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.