Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Viva! 16/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Daniel Olbrychski miał wypadek na drodze! Aktor natychmiast trafił do szpitala

Żona artysty przekazała najnowsze informacje o jego stanie zdrowia

Rafał Kowalski 23 listopada 2019 09:50
Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Viva! 16/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Niedaleko podwarszawskiego Brwinowa, w pobliżu stajni koni, doszło wczoraj do zderzenia kierującego skuterem z prowadzącym Opla. Tym pierwszym okazał się 74-letni Daniel Olbrychski, który mieszka w pobliżu. Gdy medycy pojawili się na miejscu zdarzenia, aktor miał zakrwawioną twarz. Co dokładnie się stało?

Wypadek Daniela Olbrychskiego. Jak się czuje aktor?

Przebieg zdarzenia opisała lokalna policja. „Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi”, przekazała podinspektor Magdalena Bieniak Polsatowi News i dodała, że aktorowi została udzielona pomoc medyczna przez sanitariuszy. Następnie szybko przewieziono artystę do najbliższego szpitala. Nieoficjalnie reporterka Polsatu ustaliła, że aktor miał jechać środkiem drogi bez włączonych świateł.

Zdarzenie potwierdziła żona Daniela Olbrychskiego – Krystyna Demska-Olbrychska. „Mąż miał niegroźny wypadek. Na polnej drodze, jadąc skuterem, miał zderzenie z samochodem osobowym. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę”, powiedziała Polsatowi ukochana artysty i dodała, że wszystko jest w porządku. „Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi"”, wyznała.

Uczestnicy wspomnianej premiery potwierdzają, że 74-letni aktor pojawił się na wydarzeniu. Na nosie miał założony opatrunek. Ślady po wypadku było widać także na brodzie.

Przede wszystkim mamy jednak nadzieję, że Pan Daniel czuje się dobrze i zderzenie z kierowcą Opla nie wpłynie na jego zdrowie. 

Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Viva! 16/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.