WIDEO VIVY!

Gdzie mieszkają Daniel Olbrychski i jego żona? Odwiedziliśmy ich z kamerą

Po pracy aktor może realizować swoją największą pasję

Rafał Kowalski 11 sierpnia 2019 16:31

Daniel Olbrychski i jego żona Krystyna Demska-Olbrychska mają to szczęście, że posiadają dwa domy. Drugi, który odwiedziliśmy podczas sesji zdjęciowej do VIVY! znajduje się za Warszawą między lasami i polami. Dzięki temu aktor może oddać się swojej największej pasji – opiece nad końmi i jeździe konnej.

Daniel Olbrychski i jego żona o domu za miastem

Jak wygląda codzienny rytm dnia gwiazdora? „Daniel jest bardzo aktywny. Dzień zaczyna sportem. Kiedy ja robię śniadanie, to on już ćwiczy, boksuje. A potem opiekuje się koniec, wynosi kupy końskie. Nie mamy pracownika do obsługi konia”, wyjawiła nam jego ukochana.


Dodała też, że ich życie na wsi zupełnie różni się od czasu, kiedy przebywają w stolicy. „Mieszkamy w takim miejscu pod Warszawą, że znajomi mówią nam zawsze: „u was to jest jak na wakacjach”. Jesteśmy w bardzo dużym domu, w lesie, kilka tysięcy metrów. To nasz drugi dom, w którym jest intymniej, jest mniej ludzi. Daniel nie jest dla miejscowej społeczności specjalną atrakcją. Albo jest czyimś kuzynem, albo kolegą ze szkoły”, opowiedziała Krystyna Demska-Olbrychska. „Czuję się tu jak dziesięcioletnie dziecko”, dodał aktor.

Zobaczcie w wideo, co jeszcze zdradzili nam bohaterowie nowej VIVY! Wywiad z wyjątkowym małżeństwem możecie przeczytać w numerze z Izabelą Janachowską na okładce. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.