Ida Nowakowska–Herndon i Robert Kupisz
Fot. Marlena Bielińska/Move
O TYM JEST GŁOŚNO

Finał programu Dance, Dance, Dance wywołał prawdziwe kontrowersje!

„Oszukaliście ludzi, którzy wysłali smsy”

Olga Figaszewska 22 kwietnia 2019 14:45
Ida Nowakowska–Herndon i Robert Kupisz
Fot. Marlena Bielińska/Move

Za nami ostatni odcinek Dance, Dance, Dance. O główną wygraną walczyły dwie pary: Patricia i Victoria Kazadi, a także Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Finał tanecznego show oburzył jednak fanów programu. Co widzowie zarzucają produkcji?

Kontrowersje wokół finału Dance,Dance, Dance

Wszystkie odcinki Dance, Dance, Dance były nagrywane z wyprzedzeniem. I jak się okazuje, podobnie było z finałem show. Prowadzący w trakcie programu zapowiedzieli, że wynik zależy od zaangażowania fanów i ich smsów na ulubioną parę. Większość z widzów uznała, że wszystko odbywa się na żywo. Dopiero potem zauważyli, że gwiazdy, które właśnie występują na scenie publikują w sieci materiały z wakacji czy świątecznego odpoczynku. Internauci w komentarzach dali upust złości i rozczarowaniu. Podkreślają, że czują się oszukani, zarzucając produkcji manipulację.

„Jak można oszukiwać, że program jest na żywo, skoro jedna z osób widzianych na widowni, publikuje właśnie na Instagranie zdjęcie z wakacji za granicą. Kolejny kit”, „Przepraszam ale dla mnie to jest oszustwo, napisane jest, że występ jest na żywo, tymczasem minimum dwie osoby uczestniczące w programie są obecnie daleko poza Polską. Oszukaliście ludzi, którzy wysłali smsy. Jestem zażenowana!”, „Ale ściema z występem na żywo. Marcelina z Kazadi bawi się na Coachelii, a reszta wrzuca posty na Insta, że ogląda finał w tv ”, czytamy. „Skoro widzowie mają głosować kto wygra program to dlaczego dzisiejszy odcinek nie jest na żywo? Tylko leci jako premiera czyli już wiadome jest kto wygra program”, napisała jedna z internautek.

W komentarzach sytuację postanowiła wyjaśnić Paulina Krupińska. „Nagrywaliśmy program 12 godzin, nagrane są dwie wersje i w zależności od wyboru widzów puszczą odpowiednią”, rozwiała wszelkie wątpliwości. Gwiazda zaznaczyła jednak, że wszystkie występy były nagrywane bez dubli, na żywo.

Potwierdziła to Basia Kurdej-Szatan. „Wszystkie emocje w całym programie były prawdziwe i wielkie. A w nagranie obu wersji końcówki rzeczywiście było dla nas dość dziwne, ale było po to, abyście Wy mogli decydować o wyniku”, napisała na Instagramie.

„W holenderskiej wersji decydowali jurorzy. Ale u nas w trakcie trwania programu zdecydowano, że decyzję o wygranej zostawimy widzom. Z racji tego, że terminów wszystkich uczestników, jurorów i nas nas nie dało się zgrać na nowo w dniu kiedy planowana była emisja odcinka, dlatego musieliśmy nagrać obie wersje wygranej...a teraz każdy z rodzinami czeka na werdykt tak samo zestresowany”, dodała.

Kto wygrał finał Dance, Dance, Dance?

Ostatecznie w finale Dance, Dance, Dance zwyciężyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Para wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych przekazała Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo?. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?