Fot. Wojciech Olkusnik/East News
z życia gwiazd

Żona Wiesława Nowobilskiego zrezygnowała z pracy. Wszystko ze względu na „Taniec z Gwiazdami"

„Konsultowała to ze mną”, zapewniał gwiazdor Polsatu

Marcjanna Maryszewska 4 listopada 2022 07:55
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Wiesław Nowobilski bez wątpienia był dla wielu faworytem ostatniej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Dotarł aż do półfinału dzięki wsparciu fanów oraz swojej ukochanej żony, która towarzyszyła mu w każdym odcinku i z dumą obserwowała popisy męża na parkiecie. Okazuje się, że kobieta całkowicie zrezygnowała z pracy po tym, jak jej ukochany dostał angaż do tanecznego show… 

Przez „Taniec z Gwiazdami” żona Wiesława Nowobilskiego odeszła z pracy

Emocje po 13. edycji „Tańca z Gwiazdami jeszcze w pełni nie ostygły. Zwycięzcami show okazali się bezkonkurencyjni Ilona Krawczyńska oraz Robert Rowiński. W finale wystąpiła również pierwsza jednopłciowa para w historii programu, czyli Jacek Jelonek oraz Michael Danilczuk. 

ZOBACZ: Afera po finale „Tańca z gwiazdami”! Ilona Krawczyńska miała odmówić udzielania wywiadów

Jednak zdecydowanym ulubieńcem widzów był nikt inny, jak Wiesław Nowobilski. Fani pokochali go za pogodne usposobienie i naturalność przed kamerami. Choć jego umiejętności taneczne pozostawały wiele do życzenia, zdołał dotrzeć aż do finału. Jego trenerką i partnerką taneczną została Janja Lesar, która sięgnęła po Kryształową Kulę w 10. edycji razem z Damianem Kordasem. W jednym z odcinków u ich boku wystąpiła żona Wiesława Nowobilskiego. Aby dopingować ukochanego w jego tanecznych zmaganiach, pani Barbara poświęciła naprawdę wiele czasu, ale również… dotychczasową pracę.

Wiesław Nowobilski z żoną Barbarą, Janja Lesar, Taniec z Gwiazdami, Warszawa 10.10.2022

Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Wiesław Nowobilski szczerze o żonie: Była cały czas ze mną

Okazuje się, że ukochana gwiazdora Polsatu odeszła z pracy, aby wspierać męża w pełnym wymiarze godzin. Pani Barbara była nie tylko obecna w każdym odcinku „Tańca z Gwiazdami”, ale również należycie dbała o męża za kulisami programu.

Żona zrezygnowała z pracy i jestem jej bardzo wdzięczny za to, że wspierała mnie, nie opuszczała mnie, była cały czas ze mną. Nie opuściła żadnego odcinka. Gotowała obiadki, ale i tak schudłem”, opowiadał Wiesław Nowobilski w rozmowie z Plejadą. Z kolei pytany o okoliczności odejścia żony z pracy, wyjaśniał: „To była jej decyzja, chociaż konsultowała to ze mną. Chciała być ze mną, chciała mnie wspierać.” 

W 2021 roku Wiesław i Barbara Nowobilscy świętowali swoją 30. rocznicę ślubu. Są również dumnymi rodzicami syna Kacpra. Małżonkowie nieprzerwanie pielęgnują swoje uczucie, a sekretem ich udanego związku są… wyjazdy. Takie tymczasowe rozstania bardzo pomagają ich miłości. „Często wyjeżdżam. Jak wracam po kilku dniach czy po dwóch tygodniach, to jesteśmy jak młode małżeństwo. Jak widzimy, że są jakieś zgrzyty, to wyjeżdżam i nie mamy czasu na tę kłótnię”, tłumaczył półfinalista „Tańca z Gwiazdami”. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Grażyna Lisiewska, słynna Mariolka z „40-latka” i Jerzy Gruza byli małżeństwem blisko 40 lat...

W związku z zakończeniem 13. edycji show Wiesław i Barbara Nowobilscy zamierzają powrócić do swojej rzeczywistości sprzed programu. „Żona będzie wracać do pracy. Nie wiem, czy do tej samej, czy do innej, ale na pewno chce wrócić. A ja wracam do swojej. W listopadzie zaczyna się nowy sezon, nagrywamy nowe odcinki programu "Nasz nowy dom" i serdecznie zapraszamy”, podsumował ulubieniec widzów w wywiadzie dla Plejady. Życzymy wszystkiego dobrego!  

Źródło: Plejada.pl

Janja Lesar, Wiesław Nowobilski

Janja Lesar, Wiesław Nowobilski
Fot. Piotr Molecki/East News

Wiesław Nowobilski z żoną, Janja Lesar, Taniec z Gwiazdami, Warszawa 10.10.2022

Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.