Taniec z gwiazdami, jury, odcinek 9, Warszawa, 24.10.2022
Fot. Wojciech Olkusnik/East News
O tym się mówi

XIII edycja Tańca z gwiazdami: wiemy, kto wygrał show! Zwycięska para nie kryła wzruszenia

To w ich ręce trafiła Kryształowa Kula

Marta Nawacka 31 października 2022 22:07
Taniec z gwiazdami, jury, odcinek 9, Warszawa, 24.10.2022
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Trzynasta edycja „Tańca z gwiazdami” właśnie dobiegła końca. W finale zmierzyły się dwie pary: pierwsza jednopłciowa, Jacek Jelonek i Michael Danilczuk oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Kto okazał się lepszy w tańcu i zdobył Kryształową Kulę?

Trzynasta edycja „Tańca z gwiazdami”

Trzynasta edycja popularnego tanecznego show cieszyła się wielką popularnością. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć na parkiecie męsko-męską parę, w której tańczyli Michael Danilczuk i znany z programu „Prince Charming” Jacek Jelonek. W poprzednim odcinku widzowie pożegnali swojego faworyta, Wiesława Nowobilskiego. Do finału przeszli więc Michael i Jacek, którzy w walce o Kryształową Kulę zmierzyli się z Iloną Krawczyńską i Robertem Rowińskim.

W finale pojawiła się również Doda, która zaśpiewała na żywo dwa utwory ze swojej nowej płyty „Aquaria”. „Finał marzeń. Ponieważ walka do końca będzie ekscytująca. Najbardziej chyba ze wszystkich edycji”, wyznała Iwona Pavlović o emocjach podczas tego odcinka show. Jako pierwsi na parkiet wyszli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, którzy w klimacie Halloween zatańczyli jive'a. Następnie na scenie zobaczyliśmy Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka, którzy zatańczyli salsę.

Czytaj też: Damian Michałowski to prywatnie szczęśliwy mąż. Jego żona ma powód, dla którego unika kamer...

Kto wygrał 13. edycję „Tańca z gwiazdami”?

W drugiej rundzie choreografię dla rywali wybierali uczestnicy. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli swing, z kolei Jackowi Jelonkowi i Michaelowi Danilczukowi przypadł fokstrot, którego zatańczyli do piosenki „Jesienne róże” Mieczysława Fogga. Po drugiej rundzie Krzysztof Ibisz podał wyniki głosowania, które przedstawiały się następująco: Ilona i Robert zdobyli 52% głosów, a Jacek i Michael 48%.

Ostatnim tańcem obydwu par był freestyle. Ostatecznie decyzją widzów 13. edycję tanecznego show wygrali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.

Zobacz także: Michael Danilczuk jest ciągle adorowany przez mężczyzn. „Faceci go podrywają cały czas”

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, finał Tańca z gwiazdami, Warszawa, 31.10.2022
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, finał Tańca z gwiazdami, Warszawa, 31.10.2022

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński, finał Tańca z gwiazdami, Warszawa, 31.10.2022
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński, finał Tańca z gwiazdami, Warszawa, 31.10.2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.