Jacek Jelonek, Michael Danilczuk, Viva! 19/2022
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi

Michael Danilczuk jest ciągle adorowany przez mężczyzn. „Faceci go podrywają cały czas”

Tancerz zwrócił się w wywiadzie do pań

Marta Nawacka 31 października 2022 09:05
Jacek Jelonek, Michael Danilczuk, Viva! 19/2022
Fot. Piotr Porębski

Michael Danilczuk stworzył wraz z Jackiem Jelonkiem pierwszą męsko-męską parę w „Tańcu z Gwiazdami” i są faworytami do zdobycia Kryształowej Kuli. Choć drugi z panów nie ukrywa swojej orientacji, to pierwszy z nich nie jest homoseksualistą. W wywiadzie dla Faktu tancerz zdradził, że podrywają go tylko mężczyźni, choć on sam nie jest nimi zainteresowany. „Piękne kobiety, czy mogłybyście coś do mnie napisać na Instagramie? Zapraszam! Bardzo byłbym wdzięczny”, wyznał.

Michael Danilczuk i Jacek Jelonek w „Tańcu z Gwiazdami”

Znany z programu „Prince charming” Jacek Jelonek stworzył wraz z Michaelem Danilczukiem pierwszą męsko-męską parę w niezwykle popularnym show „Taniec z Gwiazdami”. Mężczyźni są nawet faworytami do Kryształowej Kuli, a ich zmagania będziemy mogli obejrzeć 31 października wieczorem. Jacek Jelonek nie kryje tego, że jest gejem, przez co jego taneczny partner... również jest brany za homoseksualistę. W rozmowie Faktem zdradził, że z tego powodu piszą do niego sami panowie i często jest przez nich podrywany.

Czytaj też: Agnieszka Chylińska: „Czuję się kochana. Nie muszę błagać o akceptację”

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk, Viva! 19/2022
Fot. Piotr Porębski

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk w sesji dla magazyny VIVA!, 2022 rok

Michael Danilczuk jest podrywany przez mężczyzn

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk udzielili wspólnie wywiadu Faktowi. Przez kamerą żartobliwie skomentowali starania tancerza w znalezieniu drugiej połówki, które niestety nie są zbyt owocne. Okazuje się, że jest on podrywany głównie przez... mężczyzn. „Faceci go podrywają cały czas i piszą do niego wiadomości. Tak sobie myślę: "Michael, przepraszam", ale on mówi, że to nie moja wina. Liczymy na tę piękniejszą płeć, aby podrywała Michaela, bo on jest singlem. Niech to będzie ogłoszenie matrymonialne. Widzieliście jego mięśnie brzucha? Znajdziemy Ci tę żonę”, zdradził Jacek Jelonek.

Taneczny partner mężczyzny nie ma z tym większego problemu, choć nie ukrywa, że wolałby, żeby to panie zabiegały o jego względy, ponieważ jest singlem. „Faceci mnie podrywają, ale nie mam z tym problemu. Piękne kobiety, czy mogłybyście coś do mnie napisać na Instagramie? Zapraszam! Bardzo byłbym wdzięczny”, mówił ze śmiechem w tym samym wywiadzie dla Faktu 

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się: „Wciąż mamy dla siebie ocean dobroci”

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk, Viva! 19/2022
Fot. Piotr Porębski

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk w sesji dla magazyny VIVA!, 2022 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.