Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, wrzesień 2021
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się: „Wciąż mamy dla siebie ocean dobroci”

Mimo końca związku aktorzy są razem... w Londynie! Poznaj ich historię miłości

Rafał Kowalski 30 października 2022 16:00
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, wrzesień 2021
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Równo dwa lata – przez tyle czasu Julii Wieniawie i Nikodemowi Rozbickiemu udawało się tworzyć zgodny związek. Jeszcze rok temu o tej porze dzielili się zdjęciami z okazji swojej pierwszej rocznicy, a dziś poinformowali o rozstaniu. Mimo to aktorzy spędzają razem czas w Londynie.

Julia Wieniawa nie jest już z Nikodemem Rozbickim

Kilka godzin temu jeden z raperów zasugerował na Instagramie, że aktorka młodego pokolenia nie jest już w związku. Informację podłapało kilka portali, a wywołani do odpowiedzi Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzili, że nie są aktualnie parą.

„Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!”, napisali zaskakując fanów na dwa sposoby. Po pierwsze wiele osób nie spodziewało się, że Julia i Nikodem zerwali ze sobą, a po drugie wiele emocji wzbudził fakt, że mimo to odpoczywają wspólnie w stolicy Wielkiej Brytanii.

Dodany hashtag #cukierekalbopsikus pozwala sądzić, że byli partnerzy wybrali się tam na Halloween. Być może mieli tam też świętować drugą rocznicę związku – która przypadałaby jutro, ale do której nie doczekali jako związek.

SPRAWDŹ TAKŻE WYWIAD Z SIERPNIA: Julia Wieniawa o miłości i związku z ukochanym: „Mam wspaniałego chłopaka. Prawdziwa miłość polega na wzajemnym słuchaniu się. Byciu dla siebie i dawaniu, a nie tylko braniu”

Historia miłości Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Choć ich miłosna relacja rozpoczęła się dopiero 2 lata temu, to – co ciekawe – aktorzy znali się już od wielu lat. Prawdopodobnie do pierwszego spotkania doszło, gdy Julia Wieniawa była jeszcze gimnazjalistką i występowała w Rodzince.pl. Dwudziestokilkuletni wtedy Nikodem darzył o siedem lat młodszą koleżankę sympatią, ale nie byłoby między nimi mowy o miłości.

Gdy w 2016 roku aktorka została dziewczyną Antka Królikowskiego, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Równie głośno z resztą, co w 2018, gdy zakochani rozstali się. Na zdjęciach paparazzi było wtedy widać, że Nikodem pociesza Julię w trudnych chwilach, ale i to nie połączyło ich w parę, a niedługo potem artystka związała się z Baronem z Afromental.

Dopiero druga połowa roku 2020 przyniosła Nikodemowi Rozbickiemu serce Julii, zaś styczeń 2021 był momentem, w którym zakochani wstawili do sieci pierwsze wspólne oficjalne zdjęcia. Dlaczego tyle trwało ich schodzenie się? „Bardzo mi było dobrze być singielką. Potrzebowałam też takiego czasu, żeby troszkę się uspokoić, troszkę dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcę i w momencie, kiedy byłam gotowa, to weszłam w kolejny związek. Ale to nie było takie hop siup z Nikodemem, to troszkę trwało”, mówił Pomponikowi Julia Wieniawa.

Co było siłą ich relacji? „Dużą siłą naszego związku jest to, że dajemy sobie dużo przestrzeni na rozwój, na swoich różnych przyjaciół… Chociaż mamy też bardzo dużo wspólnych, więc naprawdę prawie wszystkie wolne chwile spędzamy razem. Ale Nikodem ma swój czas, swoje sprawy zawodowe, szkołę kończy, będzie pisał teraz magisterkę itd.”, opowiadała. „Chociaż myślę, że troszkę jestem bluszczykiem, lubię go tam czasem zabluszczyć, ale staram się mu dawać przestrzeń, a on również daje mi przestrzeń na moje pasje, moją pracę zawodową. On to bardzo szanuje i rozumie. I to jest najważniejsze. Nie można się w klatce zamykać”, dodawała.

Zobacz też: Julia Wieniawa: „Najbardziej boli mnie spłycanie mojej osoby”

Para cieszyła się czasem spędzanym ze sobą, podróżami… Aż wkrótce ze sobą zamieszkała. „Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem”, podkreślała Julia Wieniawa.

Ich ostatnie wspólne wyjście na ściankę miało miejsce w maju. Z kolei jeszcze w czerwcu Nikodem całował ukochaną w klipie do utworu Milczysz.

Ostatnie tygodnie przyniosły plotki o kryzysie między zakochanymi. Tym razem doniesienia okazały się prawdą i z kochanków, aktorzy młodego pokolenia znów powrócili do relacji koleżeńskiej.

Życzymy im powodzenia.

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, maj 2022

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, maj 2022 rozstanie
Fot. AKPA Jacek Kurnikowski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.