Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Przed nami Wielki Mecz TVN kontra WOŚP! Kogo zobaczymy na murawie?

Ogłoszono też cel zbiórki pieniędzy!

Ksenia Krasko 8 września 2019 10:49
Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA

Na to wydarzenie czeka wiele osób! Na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się Wielki Mecz TVN – WOŚP. Tradycyjna zbiórka pieniędzy przeznaczona będzie na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. Drużyny, czyli znane i lubiane twarze stacji TVN oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spotkają się na boisku już po raz trzeci.

Wielki Mecz TVN-WOŚP – kto zagra?

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN Nie Jesteś Sam, a w wydarzeniu chętnie biorą udział gwiazdy i politycy. W tym roku, już po raz trzeci, stacja TVN zmierzy się z reprezentacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie tylko wynik tego niezwykłego meczu wzbudza emocje, ale także skład drużyn! Kogo zobaczymy w tym roku?

Ekipa TVN trenowała pod czujnym okiem byłego bramkarza Jerzego Dudka, a kapitanem zespołu jest Grzegorz Kajdanowicz. Na murawie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentują m.in. Piotr Kraśko, Jakub Wesołowski, Mateusz Gessler, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Karolak, Alan Andersz i inni.

Na czele drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanie Jerzy Owsiak. U jego boku zagrają m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski, Rafał Karwot, Michał Jelonek, Przemysław Grabowski, Dawid Błaszczykowski i inni.

Dla widzów i zawodników zagrają zespół Blue Café i Roksana Węgiel. Podczas meczu tradycyjnie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego ze szpitali. „To jest bardzo fajne, że przychodzimy tutaj z intencją pomocy”, powiedział Tomasz Zubilewicz , cytowany przez portal tvn24.pl.

Początek Wielkiego Meczu TVN – WOŚP zaplanowany jest na godzinę 17. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN. 

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Fot. Fot. C. Piwowarski / mat. pras.

TAGI #TVN #WOŚP #mecz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.