Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Przed nami Wielki Mecz TVN kontra WOŚP! Kogo zobaczymy na murawie?

Ogłoszono też cel zbiórki pieniędzy!

Ksenia Krasko 8 września 2019 10:49
Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA

Na to wydarzenie czeka wiele osób! Na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się Wielki Mecz TVN – WOŚP. Tradycyjna zbiórka pieniędzy przeznaczona będzie na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. Drużyny, czyli znane i lubiane twarze stacji TVN oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spotkają się na boisku już po raz trzeci.

Wielki Mecz TVN-WOŚP – kto zagra?

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN Nie Jesteś Sam, a w wydarzeniu chętnie biorą udział gwiazdy i politycy. W tym roku, już po raz trzeci, stacja TVN zmierzy się z reprezentacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie tylko wynik tego niezwykłego meczu wzbudza emocje, ale także skład drużyn! Kogo zobaczymy w tym roku?

Ekipa TVN trenowała pod czujnym okiem byłego bramkarza Jerzego Dudka, a kapitanem zespołu jest Grzegorz Kajdanowicz. Na murawie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentują m.in. Piotr Kraśko, Jakub Wesołowski, Mateusz Gessler, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Karolak, Alan Andersz i inni.

Na czele drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanie Jerzy Owsiak. U jego boku zagrają m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski, Rafał Karwot, Michał Jelonek, Przemysław Grabowski, Dawid Błaszczykowski i inni.

Dla widzów i zawodników zagrają zespół Blue Café i Roksana Węgiel. Podczas meczu tradycyjnie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego ze szpitali. „To jest bardzo fajne, że przychodzimy tutaj z intencją pomocy”, powiedział Tomasz Zubilewicz , cytowany przez portal tvn24.pl.

Początek Wielkiego Meczu TVN – WOŚP zaplanowany jest na godzinę 17. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN. 

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Fot. Fot. C. Piwowarski / mat. pras.

TAGI #TVN #WOŚP #mecz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!