Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Dzięki Annie Lewandowskiej padł rekord licytacji na Balu TVN!

Co kupiła i za jaką kwotę?

Sabina Zięba 7 września 2019 19:50
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Co roku podczas Balu Nocy Letniej stacji TVN odbywają się różnego rodzaju licytacje, z których dochód przekazywany jest następnie dla potrzebujących dzieci. Gwiazdy zawsze wspomagają Fundację TVN pokaźnymi sumami, ale to właśnie podczas tegorocznej, 10. edycji padł prawdziwy rekord i to za sprawą... Anny Lewandowskiej! Co kupiła?

Licytacja Lewandowskiej na Balu TVN

TVN oficjalnie poinformował, że podczas tegorocznej edycji imprezy zebrano 1 915 000 złotych. Rekordowa suma jest w dużej mierze zasługą Anny Lewandowskiej.

Gwiazda na Balu TVN zwróciła uwagę nie tylko rzucającą się w oczy pomarańczową suknią projektu MMC, ale również swoim dobrym sercem. Jak podaje serwis Party, gwiazda wylicytowała obraz Włodzimierza Pawlaka, współzałożyciela Gruppy, legendarnej formacji artystycznej reprezentującej nurt nowej ekspresji, która działała w Polsce w latach 80. Za owe dzieło sztuki zapłaciła aż 220 tysięcy złotych. Podobno licytacja była bardzo zacięta, a trenerka kupiła malowidło za namową Doroty Wellman.

Wiadomo także, że najpopularniejsza polska WAGs za każdym razem stara się wspomagać finansowo Fundację TVN. Dwa lata temu wylicytowała egzemplarz Dziadów Adama Mickiewicza z 1896 roku za 100 tysięcy złotych.

Przyznacie, że to naprawdę piękny gest?  

Anna Lewandowska w projekcie MMC na Balu TVN 2019

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…