Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Dzięki Annie Lewandowskiej padł rekord licytacji na Balu TVN!

Co kupiła i za jaką kwotę?

Sabina Zięba 7 września 2019 19:50
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Co roku podczas Balu Nocy Letniej stacji TVN odbywają się różnego rodzaju licytacje, z których dochód przekazywany jest następnie dla potrzebujących dzieci. Gwiazdy zawsze wspomagają Fundację TVN pokaźnymi sumami, ale to właśnie podczas tegorocznej, 10. edycji padł prawdziwy rekord i to za sprawą... Anny Lewandowskiej! Co kupiła?

Licytacja Lewandowskiej na Balu TVN

TVN oficjalnie poinformował, że podczas tegorocznej edycji imprezy zebrano 1 915 000 złotych. Rekordowa suma jest w dużej mierze zasługą Anny Lewandowskiej.

Gwiazda na Balu TVN zwróciła uwagę nie tylko rzucającą się w oczy pomarańczową suknią projektu MMC, ale również swoim dobrym sercem. Jak podaje serwis Party, gwiazda wylicytowała obraz Włodzimierza Pawlaka, współzałożyciela Gruppy, legendarnej formacji artystycznej reprezentującej nurt nowej ekspresji, która działała w Polsce w latach 80. Za owe dzieło sztuki zapłaciła aż 220 tysięcy złotych. Podobno licytacja była bardzo zacięta, a trenerka kupiła malowidło za namową Doroty Wellman.

Wiadomo także, że najpopularniejsza polska WAGs za każdym razem stara się wspomagać finansowo Fundację TVN. Dwa lata temu wylicytowała egzemplarz Dziadów Adama Mickiewicza z 1896 roku za 100 tysięcy złotych.

Przyznacie, że to naprawdę piękny gest?  

Anna Lewandowska w projekcie MMC na Balu TVN 2019

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.