O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem córeczki…

Ten widok jest naprawdę rozczulający!

Olga Figaszewska 21 stycznia 2019 15:55

Miesiąc temu Weronika Rosati świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki, Elizabeth. Odkąd się pojawiła całkowicie zrewolucjonizowała i przewartościowała jej życie. Weronika Rosati mimo zobowiązań zawodowych spędza z maleństwem każdą wolną chwilę. Jednak czasem nie jest łatwo łączyć wymagającą pracę  z opieką nad małym dzieckiem. Na szczęście Weronika może liczyć na prawdziwą i nieocenioną pomoc. Fotografia opublikowana na profilu aktorki rozczuliła jej fanów.

Weronika Rosati zamieściła wzruszającą fotografię

Macierzyństwo jest dla Weroniki Rosati najważniejszą rolą i źródłem radości. „Od czasu kiedy zostałam mamą, macierzyństwo wypełnia mój cały świat”, mówiła rozmowie z VIVĄ!. Weronika Rosati  otrzymuje wsparcie i dobre rady od swoich rodziców. Weronika Rosati zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie rozczulającą fotografię. Mała Elizabeth pozuje na niej w objęciach ukochanego dziadka, Dariusza Rosati.

„Welcome @dariuszrosati on @instagram a.k.a. The best granddad on earth ❤️ u dziadków najlepiej 😉”, napisała aktorka pod uroczym zdjęciem z córeczką.

„Jaki Dziadek uśmiechnięty ❤️❤️❤️”, „To zawsze wzruszający widok. ❤️”, „Dziadkowie to nieocenione skarby wartości rodzinnych. Cudnie 😁”, komentują fani.

Wcale nas nie dziwi, że ten widok tak rozczulił wielbicieli gwiazdy. Widać, że tata Weroniki Rosati świetnie sprawdza się w roli dziadka i przynosi mu to mnóstwo radości! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome @dariuszrosati on @instagram a.k.a. The best granddad on earth ❤️ u dziadków najlepiej 😉

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.