Ten widok jest naprawdę rozczulający!

Olga Figaszewska 21 stycznia 2019 15:55

Miesiąc temu Weronika Rosati świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki, Elizabeth. Odkąd się pojawiła całkowicie zrewolucjonizowała i przewartościowała jej życie. Weronika Rosati mimo zobowiązań zawodowych spędza z maleństwem każdą wolną chwilę. Jednak czasem nie jest łatwo łączyć wymagającą pracę  z opieką nad małym dzieckiem. Na szczęście Weronika może liczyć na prawdziwą i nieocenioną pomoc. Fotografia opublikowana na profilu aktorki rozczuliła jej fanów.

Weronika Rosati zamieściła wzruszającą fotografię

Macierzyństwo jest dla Weroniki Rosati najważniejszą rolą i źródłem radości. „Od czasu kiedy zostałam mamą, macierzyństwo wypełnia mój cały świat”, mówiła rozmowie z VIVĄ!. Weronika Rosati  otrzymuje wsparcie i dobre rady od swoich rodziców. Weronika Rosati zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie rozczulającą fotografię. Mała Elizabeth pozuje na niej w objęciach ukochanego dziadka, Dariusza Rosati.

„Welcome @dariuszrosati on @instagram a.k.a. The best granddad on earth ❤️ u dziadków najlepiej 😉”, napisała aktorka pod uroczym zdjęciem z córeczką.

„Jaki Dziadek uśmiechnięty ❤️❤️❤️”, „To zawsze wzruszający widok. ❤️”, „Dziadkowie to nieocenione skarby wartości rodzinnych. Cudnie 😁”, komentują fani.

Wcale nas nie dziwi, że ten widok tak rozczulił wielbicieli gwiazdy. Widać, że tata Weroniki Rosati świetnie sprawdza się w roli dziadka i przynosi mu to mnóstwo radości! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome @dariuszrosati on @instagram a.k.a. The best granddad on earth ❤️ u dziadków najlepiej 😉

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

1/5
Weronika Rosati: tak obchodziła pierwsze urodziny córki Elizabeth
Copyright @Instagram @weronikarosati
1/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

2/5
Copyright @Instagram/@weronikarosati
2/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

3/5
Weronika Rosati
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
3/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

4/5
Weronika Rosati, córeczka Weroniki RoWeronika Rosati, córeczka Weroniki Rosati, Elizabethsati, Elizabeth
Copyright @Instagram/@weronikarosati
4/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

5/5
Weronika Rosati
Copyright @instagram@weronikarosati
5/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.