Ten widok jest naprawdę rozczulający!

Olga Figaszewska 21 stycznia 2019 15:55

Miesiąc temu Weronika Rosati świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki, Elizabeth. Odkąd się pojawiła całkowicie zrewolucjonizowała i przewartościowała jej życie. Weronika Rosati mimo zobowiązań zawodowych spędza z maleństwem każdą wolną chwilę. Jednak czasem nie jest łatwo łączyć wymagającą pracę  z opieką nad małym dzieckiem. Na szczęście Weronika może liczyć na prawdziwą i nieocenioną pomoc. Fotografia opublikowana na profilu aktorki rozczuliła jej fanów.

Weronika Rosati zamieściła wzruszającą fotografię

Macierzyństwo jest dla Weroniki Rosati najważniejszą rolą i źródłem radości. „Od czasu kiedy zostałam mamą, macierzyństwo wypełnia mój cały świat”, mówiła rozmowie z VIVĄ!. Weronika Rosati  otrzymuje wsparcie i dobre rady od swoich rodziców. Weronika Rosati zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie rozczulającą fotografię. Mała Elizabeth pozuje na niej w objęciach ukochanego dziadka, Dariusza Rosati.

„Welcome @dariuszrosati on @instagram a.k.a. The best granddad on earth ❤️ u dziadków najlepiej 😉”, napisała aktorka pod uroczym zdjęciem z córeczką.

„Jaki Dziadek uśmiechnięty ❤️❤️❤️”, „To zawsze wzruszający widok. ❤️”, „Dziadkowie to nieocenione skarby wartości rodzinnych. Cudnie 😁”, komentują fani.

Wcale nas nie dziwi, że ten widok tak rozczulił wielbicieli gwiazdy. Widać, że tata Weroniki Rosati świetnie sprawdza się w roli dziadka i przynosi mu to mnóstwo radości! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome @dariuszrosati on @instagram a.k.a. The best granddad on earth ❤️ u dziadków najlepiej 😉

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

1/5
Weronika Rosati: tak obchodziła pierwsze urodziny córki Elizabeth
Copyright @Instagram @weronikarosati
1/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

2/5
Copyright @Instagram/@weronikarosati
2/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

3/5
Weronika Rosati
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
3/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

4/5
Weronika Rosati, córeczka Weroniki RoWeronika Rosati, córeczka Weroniki Rosati, Elizabethsati, Elizabeth
Copyright @Instagram/@weronikarosati
4/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

5/5
Weronika Rosati
Copyright @instagram@weronikarosati
5/5

Weronika Rosati z córeczką, Elizabeth

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.