O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati w ogniu krytyki! Jej prezent dla córki ostro oceniła Magda Gessler

Restauratorka ma rację?

Konrad Szczęsny 12 grudnia 2018 15:03

Ukochana córeczka Weroniki Rosati przyszła na świat 11 grudnia 2017 roku w Los Angeles. Macierzyństwo całkowicie odmieniło aktorkę, która podkreśla, że mała Elizabeth zrewolucjonizowała jej podejście do życia i jest jedyną osobą, która „potrafi ją uciszyć”. Z okazji pierwszych urodzin dziecka gwiazda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia prezentów, które tego dnia jej wręczyła. Niestety, została ostro skrytykowana, w tym przez... Magdę Gessler.

Pierwsze urodziny Elizabeth, córki Weroniki Rosati

Najpierw Weronika Rosati opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane kilka godzin po porodzie. 

„Exactly one year ago I met the love of my life 💕 Happy birthday Elizabeth 💜💜💜 ps. specjalnie daje zdjecie ktore jest prawdziwe i bez filtrow, zdjecie na pare godzin po porodzie. Zdjecia pozowane, glamour gdzie bede umalowana, uczesana i ubrana tez beda poki co dziele sie fotka z najszczesliwszego dnia mojego zycia 😉”, podpisała je aktorka.

Następnie zamieściła fotografię, na której pokazała, jakie prezenty wręczyła córce z okazji urodzin. Była to bransoletka oraz specjalna lalka Barbie, wykonana na podobieństwo Elizabeth Taylor. 

Niestety, pod zdjęciem rozpętała się burza, zaś słowa krytyki pod adresem aktorki sformułowała sama... Magda Gessler!

Magda Gessler krytykuje prezent dla Elizabeth, który kupiła jej Weronika Rosati

„Przesada”, stwierdziła kwaśno gospodyni Kuchennych rewolucji. Jedna z internautek postanowiła stanąć w obronie Weroniki Rosati i zapytała, dlaczego gwiazda TVN skrytykowała prezent.

Odpowiedziała jej inna komentująca. „Może to, że dziecko dostaje bransoletkę od Swarovskiego”, stwierdziła.

Aktorka nie odniosła się do tych zarzutów.

Podzielasz obiekcje Magdy Gessler? Feralne zdjęcie zobaczysz w galerii  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.