Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Weroniki Rosati skończyła roczek! Aktorka pokazała z tej okazji wyjątkowe zdjęcie...

Fani są poruszeni!

Konrad Szczęsny 11 grudnia 2018 15:22
Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dokładnie rok temu w Stanach Zjednoczonych na świat przyszło pierwsze dziecko Weroniki Rosati. Córeczka Elizabeth urodziła się 11 grudnia 2017 roku w Los Angeles i wywróciła świat aktorki do góry nogami. Z okazji pierwszych urodzin dziecka gwiazda zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z maleńką Elizabeth, trzymając ją na rękach. Zostało ono wykonane kilka godzin po porodzie.

Elizabeth, córka Weroniki Rosati, skończyła roczek. Zdjęcie z Instagrama

Aktorka nie ukrywa, że moment, w którym córka pojawiła się na świecie, całkowicie odmienił jej życie. Dzięki temu stała się bardziej spokojna i niemal cały swój czas poświęciła wychowywaniu Elizabeth. Z okazji pierwszych urodzin córki gwiazda zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie fotografię, którą wykonano kilka godzin po porodzie. Na zdjęciu Weronika Rosati trzyma dziecko w ramionach i tuli ją do serca.

„Exactly one year ago I met the love of my life 💕 Happy birthday Elizabeth 💜💜💜 ps. specjalnie daje zdjecie ktore jest prawdziwe i bez filtrow, zdjecie na pare godzin po porodzie. Zdjecia pozowane, glamour gdzie bede umalowana, uczesana i ubrana tez beda poki co dziele sie fotka z najszczesliwszego dnia mojego zycia 😉”, podkreśliła Weronika Rosati.

Fani są zachwyceni zdjęciem Weroniki Rosati z Elizabeth z sali porodowej

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których fani nie szczędzą aktorce i jej córeczce pochwał i ciepłych słów.

„Obyscie były zdrowe i szczęśliwe to najważniejsze”,„Pani @weronikarosati, To zdjęcie jest jak najbardziej glamour!! Nie ma nic bardziej atrakcyjnego jak uchwycenie prawdziwej milosci! 💪”, „Samych cudowności dla córeczki 🤗a pani jest przedzielna osoba i zawsze trzeba być dumnym ze podejmuje się tak odważne ważne i mądre decyzje !!!”, „Takie zdjęcia są najlepsze. Wtedy kobieta jest najpiękniejsza. Wszystkiego najlepszego dla cudownej Elizabeth. ❤️😍”, „Każda mama ma takie zdjęcie w swoim albumie ❤️ wyglądacie prawdziwie przepięknie! pozdrawiam i życzę kolejnych szczęśliwych lat z córeczką 😉😊”, piszą zachwyceni.

My dołączamy się do życzeń dla Elizabeth!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bday celebrations started early this year for Eli and first gifts arrived 🙈🙉🙊 #xmas #bday #elizabeth

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?