Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Weroniki Rosati skończyła roczek! Aktorka pokazała z tej okazji wyjątkowe zdjęcie...

Fani są poruszeni!

Konrad Szczęsny 11 grudnia 2018 15:22
Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dokładnie rok temu w Stanach Zjednoczonych na świat przyszło pierwsze dziecko Weroniki Rosati. Córeczka Elizabeth urodziła się 11 grudnia 2017 roku w Los Angeles i wywróciła świat aktorki do góry nogami. Z okazji pierwszych urodzin dziecka gwiazda zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z maleńką Elizabeth, trzymając ją na rękach. Zostało ono wykonane kilka godzin po porodzie.

Elizabeth, córka Weroniki Rosati, skończyła roczek. Zdjęcie z Instagrama

Aktorka nie ukrywa, że moment, w którym córka pojawiła się na świecie, całkowicie odmienił jej życie. Dzięki temu stała się bardziej spokojna i niemal cały swój czas poświęciła wychowywaniu Elizabeth. Z okazji pierwszych urodzin córki gwiazda zdecydowała się opublikować na swoim profilu na Instagramie fotografię, którą wykonano kilka godzin po porodzie. Na zdjęciu Weronika Rosati trzyma dziecko w ramionach i tuli ją do serca.

„Exactly one year ago I met the love of my life 💕 Happy birthday Elizabeth 💜💜💜 ps. specjalnie daje zdjecie ktore jest prawdziwe i bez filtrow, zdjecie na pare godzin po porodzie. Zdjecia pozowane, glamour gdzie bede umalowana, uczesana i ubrana tez beda poki co dziele sie fotka z najszczesliwszego dnia mojego zycia 😉”, podkreśliła Weronika Rosati.

Fani są zachwyceni zdjęciem Weroniki Rosati z Elizabeth z sali porodowej

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których fani nie szczędzą aktorce i jej córeczce pochwał i ciepłych słów.

„Obyscie były zdrowe i szczęśliwe to najważniejsze”,„Pani @weronikarosati, To zdjęcie jest jak najbardziej glamour!! Nie ma nic bardziej atrakcyjnego jak uchwycenie prawdziwej milosci! 💪”, „Samych cudowności dla córeczki 🤗a pani jest przedzielna osoba i zawsze trzeba być dumnym ze podejmuje się tak odważne ważne i mądre decyzje !!!”, „Takie zdjęcia są najlepsze. Wtedy kobieta jest najpiękniejsza. Wszystkiego najlepszego dla cudownej Elizabeth. ❤️😍”, „Każda mama ma takie zdjęcie w swoim albumie ❤️ wyglądacie prawdziwie przepięknie! pozdrawiam i życzę kolejnych szczęśliwych lat z córeczką 😉😊”, piszą zachwyceni.

My dołączamy się do życzeń dla Elizabeth!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bday celebrations started early this year for Eli and first gifts arrived 🙈🙉🙊 #xmas #bday #elizabeth

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.