Weronika Rosati, 1/2014, styczeń 2014
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Sąd wydał wyrok w sprawie opieki nad Elizabeth! Weronika Rosati opublikowała jego treść

Co na to ojciec dziecka?

Konrad Szczęsny 31 maja 2019 19:01
Weronika Rosati, 1/2014, styczeń 2014
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

To dla Weroniki Rosati wielki dzień. Aktorka opublikowała na Instagramie obszerny post, opatrzony zdjęciem z córeczką Elizabeth. Okazuje się, że po trwającej kilka miesięcy sądowej batalii zapadła decyzja w sprawie opieki nad dzieckiem. Gwiazda zaznaczyła, że pełne prawo do opieki przypadło jej, ojciec zaś ma prawo do wizyt, jednak tylko w obecności matki.

Weronika Rosati o decyzji sądu w sprawie opieki nad Elizabeth

W obszernym wpisie, opublikowanym dzisiaj, Weronika Rosati wyznała, że półtoraroczna Elizabeth, zgodnie z decyzją sądu, ma przebywać jedynie pod jej opieką. Prawa ojca zostały natomiast częściowo ograniczone.

„Dziś zapadł wyrok sądu w sprawie opieki nad moją córeczką – sąd uszanował moją prośbę: całkowita opieka została przydzielona mi matce, częściowo ograniczając ją ojcu tak jak wnioskowałam. Ma on prawo do wizyt w mojej obecności i kuratora”, ujawniła aktorka.

Co więcej, dziecko może swobodnie wyjeżdżać poza granice kraju - nie potrzebna jest do tego zgoda ojca.

„Nie mam zakazu wyjazdu z dzieckiem, miejsce pobytu dziecka jest przy matce, gdziekolwiek jestem. Przyznam że stres związany ze sprawami sądowymi i walką o dobro mojego dziecka był i jest naprawde ogromny. Najważniejsze jest dla mnie że wiem że dziecko jest ze mną i bezpieczne. To ważny dzien 🙌🏼💪🏼”, dodała poruszona Wronika Rosati.

Fani gratulują Weronice Rosati

Pod wpisem pojawiły się liczne gratulacje i wyrazy wsparcia ze strony fanów. Do tego grona zaliczają się m.in. Maffashion i Natalia Siwiec.

„Warto walczyć o siebie i swoje dziecko!! Trzyma za Was kciuki !!💪🏽👏🏽”, „Kamień z serca dla Ciebie i ogromny zastrzyk nadziei dla pozostałych walczących matek. Serdecznie gratuluję!”, „Z całego serca życzę spokoju radości. Wiem jaki to stres. ..moja córka to przechodzi”, czytamy na profilu aktorki.

Póki co Robert Śmigielski, ojciec dziecka, nie skomentował tych doniesień i słów byłej partnerki  

W grudniu zeszłego roku Elizabeth skończyła roczek:

Weronika Rosati: tak obchodziła pierwsze urodziny córki Elizabeth
Fot. Instagram @weronikarosati
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!