Weronika Rosati wraca do M jak miłość po 18 latach!
Fot. Mateusz Stankiewicz AF/Photo
z życia gwiazd

Weronika Rosati zachwyca idealną sylwetką po ciąży! Fani nie kryją zachwytu

Jednym zdjęciem aktorka rozpaliła zmysły internautów

Monika Katarzyna Krupska 20 czerwca 2018 09:54
Weronika Rosati wraca do M jak miłość po 18 latach!
Fot. Mateusz Stankiewicz AF/Photo

W grudniu zeszłego roku Weronika Rosati została po raz pierwszy mamą. Choć początkowo aktorka zdawała się nie przejmować komentarzami na temat swojej sylwetki, ostatnim zdjęciem zamieszczonym na Instagramie skutecznie ukróciła wszystkie negatywne komentarze na ten temat. Jej fani nie kryją zachwytu i są pod wrażeniem figury Weroniki Rosati!

Figura Weroniki Rosati po ciąży

Weronika Rosati 11 grudnia 2017 roku urodziła córkę, która otrzymała imię Elizabeth. Wybór imienia nie był przypadkowy. Dziewczynka nazywa się tak samo, jak ukochana aktorka gwiazdy, Elizabeth Taylor. Weronika w jednym z ostatnich wywiadów potwierdziła, że choć wróciła do pracy, nie korzysta z opiekunki i zabiera córkę na plan. 

Kilka dni temu aktorka na swoim Instagramie pokazała nieco inne zdjęcie, niż zazwyczaj. Aktorka dodała fotografię z pobytu w miejscowości Rodanthe nad Oceanem Atlantyckim w Karolinie Północnej. Gwiazda pozuje na nim jedynie w stroju kąpielowym. Fani gwiazdy nie mogą wyjść z podziwu i nie szczędzą jej komplementów w komentarzach. „Piękna kobieta”, „Ładną masz figur”, „Ojej, jak Pani to zrobiła, wróciła do takich kształtów? Piękna figura i opalenizna. Pozazdrościć pozytywnie”, piszą rozmarzeni. 

Zobaczie, jak pół roku po urodzeniu córki wygląda Weronika Rosati!  

 

Rodanthe beach story 🌊

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 
 

🌊

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.