o tym jest głośno

„Napuchła. Wygląda jak trup wyciągnięty z wody”. Lis, Rosati i Rozenek walczą z hejtem! 

Zobacz, co piszą o nich internauci

Monika Katarzyna Krupska 8 czerwca 2018 19:01

Dziennikarka Hanna Lis, aktorka Weronika Rosati i prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan nie godzą się na ocenianie z powodu płci! Panie wzięły udział w akcji Showmax Na początku było słowo, gdzie walczą z hejterami i wspierają Centrum Praw Kobiet. Co takiego mówią o nich internauci? 

Trup wyciągnięty z wody 

Bohaterki sprzeciwiają się mowie nienawiści, czytając wstrząsające komentarze na swój temat. 

„Każdy ma ją za dupodajkę dla sławy, bo taka jest. Mieć takie predyspozycje i tak się zeszmacić. Trzeba mieć mózg ameby i wyjątkowy talent”, brzmi komentarz napisany przez anonimowego użytkownika o Weronice Rosati. 

Internauci o Małgorzacie Rozenek-Majdan również nie mają najlepszego zdania. „Skoro natura wyeliminowała cię Gosiu z puli genetycznej to i dobrze.”, „Po trzech mężach to raczej in viadro”, oceniają żonę Radosława Majdana hejterzy. 

„Żałosna, straszna pani żebrząca o jeden komplement rzucony z litości”, „Napuchła - ciekawe od czego, wygląda jak trup wyciągnięty z wody po kilku tygodniach”, gorzkie słowa o sobie czyta Hanna Lis. 

Co myślicie o kampanii?  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.