Zobacz, co piszą o nich internauci

Monika Katarzyna Krupska 8 czerwca 2018 19:01

Dziennikarka Hanna Lis, aktorka Weronika Rosati i prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan nie godzą się na ocenianie z powodu płci! Panie wzięły udział w akcji Showmax Na początku było słowo, gdzie walczą z hejterami i wspierają Centrum Praw Kobiet. Co takiego mówią o nich internauci? 

Trup wyciągnięty z wody 

Bohaterki sprzeciwiają się mowie nienawiści, czytając wstrząsające komentarze na swój temat. 

„Każdy ma ją za dupodajkę dla sławy, bo taka jest. Mieć takie predyspozycje i tak się zeszmacić. Trzeba mieć mózg ameby i wyjątkowy talent”, brzmi komentarz napisany przez anonimowego użytkownika o Weronice Rosati. 

Internauci o Małgorzacie Rozenek-Majdan również nie mają najlepszego zdania. „Skoro natura wyeliminowała cię Gosiu z puli genetycznej to i dobrze.”, „Po trzech mężach to raczej in viadro”, oceniają żonę Radosława Majdana hejterzy. 

„Żałosna, straszna pani żebrząca o jeden komplement rzucony z litości”, „Napuchła - ciekawe od czego, wygląda jak trup wyciągnięty z wody po kilku tygodniach”, gorzkie słowa o sobie czyta Hanna Lis. 

Co myślicie o kampanii?  

 

1/5
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Copyright @Marta Wojtal
1/5

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zgadza się na hejt 

2/5
Weronika Rosati, Viva! lipiec 2016 jamnik
Copyright @Mateusz Stankiewicz
2/5

Razem z Weroniką Rosati i Hanną Lis wzięła udział w kampanii przeciwko hejtowaniu 

3/5
Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016
Copyright @Marlena Bielinska/Move
3/5

Akcję Showmax Na początku było słowo wspiera Centrum Praw Kobiet 

4/5
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Copyright @Marta Wojtal
4/5

Dziennikarka Hanna Lis, aktorka Weronika Rosati i prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan nie godzą się na ocenianie z powodu płci

5/5
Hanna Lis, Viva! 2013
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
5/5

Co myślicie o kampanii? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.