WAKACJE GWIAZD

Natasza Urbańska wyjechała na wakacje. Zobacz, jak wypoczywa aktorka

Sabina Zięba 2 marca 2017 08:25

Wiele gwiazd o tej porze roku uciekając przed zimnem wyjeżdża w gorące tropiki. By oderwać się od codzienności, zrelaksować i zapomnieć o przygnębiającej pogodzie, w cieplejszych klimatach poznają obce kultury, leczą złamane serca lub szukają duchowego poruszenia.

 

Polecamy też: Ciąg dalszy niesamowitych wakacji Edyty Herbuś. Gdzie aktorka koi nerwy po rozstaniu?

 

Jedną z polskich gwiazd, która obecnie wybrała się na urlop jest Natasza Urbańska. Wraz z mężem, Januszem Józefowiczem, i ich 8-letnią córką, Kaliną, w pogoni za egzotycznym słońcem wyjechała na Malediwy, które, co ciekawe, od lat są zagrożone całkowitym zalaniem.

 

Fot. Instagram @nataszaofficial

 

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

 

Artystka na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdu i zbiera same pozytywne komentarze od zachwyconych internautów, m. in. "Cudne zdjęcie! Nataszka jesteś zjawiskowa", czy "Świetne zdjęcie! Nadawałoby się na okładkę płyty". Prezentuje na nich wspaniałe widoki, a także własną zadbaną sylwetkę. Na miejscu tancerka ćwiczy yogę, spaceruje w rodzinnym towarzystwie i relaksuje się na plaży nad brzegiem Oceanu Indyjskiego.

 

 

 

☀️📷 #sun #set #itaka

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?