WAKACJE GWIAZD

Natasza Urbańska wyjechała na wakacje. Zobacz, jak wypoczywa aktorka

Sabina Zięba 2 marca 2017 08:25

Wiele gwiazd o tej porze roku uciekając przed zimnem wyjeżdża w gorące tropiki. By oderwać się od codzienności, zrelaksować i zapomnieć o przygnębiającej pogodzie, w cieplejszych klimatach poznają obce kultury, leczą złamane serca lub szukają duchowego poruszenia.

 

Polecamy też: Ciąg dalszy niesamowitych wakacji Edyty Herbuś. Gdzie aktorka koi nerwy po rozstaniu?

 

Jedną z polskich gwiazd, która obecnie wybrała się na urlop jest Natasza Urbańska. Wraz z mężem, Januszem Józefowiczem, i ich 8-letnią córką, Kaliną, w pogoni za egzotycznym słońcem wyjechała na Malediwy, które, co ciekawe, od lat są zagrożone całkowitym zalaniem.

 

Fot. Instagram @nataszaofficial

 

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

 

Artystka na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdu i zbiera same pozytywne komentarze od zachwyconych internautów, m. in. "Cudne zdjęcie! Nataszka jesteś zjawiskowa", czy "Świetne zdjęcie! Nadawałoby się na okładkę płyty". Prezentuje na nich wspaniałe widoki, a także własną zadbaną sylwetkę. Na miejscu tancerka ćwiczy yogę, spaceruje w rodzinnym towarzystwie i relaksuje się na plaży nad brzegiem Oceanu Indyjskiego.

 

 

 

☀️📷 #sun #set #itaka

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?