WAKACJE GWIAZD

Natasza Urbańska wyjechała na wakacje. Zobacz, jak wypoczywa aktorka

Sabina Zięba 2 marca 2017 08:25

Wiele gwiazd o tej porze roku uciekając przed zimnem wyjeżdża w gorące tropiki. By oderwać się od codzienności, zrelaksować i zapomnieć o przygnębiającej pogodzie, w cieplejszych klimatach poznają obce kultury, leczą złamane serca lub szukają duchowego poruszenia.

 

Polecamy też: Ciąg dalszy niesamowitych wakacji Edyty Herbuś. Gdzie aktorka koi nerwy po rozstaniu?

 

Jedną z polskich gwiazd, która obecnie wybrała się na urlop jest Natasza Urbańska. Wraz z mężem, Januszem Józefowiczem, i ich 8-letnią córką, Kaliną, w pogoni za egzotycznym słońcem wyjechała na Malediwy, które, co ciekawe, od lat są zagrożone całkowitym zalaniem.

 

Fot. Instagram @nataszaofficial

 

Polecamy też: Agnieszka Włodarczyk wyruszyła na prywatne Azja Express. Gdzie podróżuje?

 

Artystka na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdu i zbiera same pozytywne komentarze od zachwyconych internautów, m. in. "Cudne zdjęcie! Nataszka jesteś zjawiskowa", czy "Świetne zdjęcie! Nadawałoby się na okładkę płyty". Prezentuje na nich wspaniałe widoki, a także własną zadbaną sylwetkę. Na miejscu tancerka ćwiczy yogę, spaceruje w rodzinnym towarzystwie i relaksuje się na plaży nad brzegiem Oceanu Indyjskiego.

 

 

 

☀️📷 #sun #set #itaka

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.