Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Z życia gwiazd

W domu Małgorzaty Rozenek-Majdan zapanował już świąteczny klimat. „Świętowanie czas zacząć”

„Kocham czas świąt, a chłopcy przejęli to po mnie”

Marta Nawacka 3 grudnia 2021 09:05
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie, a szczegóły z jej życia śledzi mnóstwo fanów. Małgorzata Rozenek-Majdan zasłynęła rolą Perfekcyjnej Pani Domu w programie o tym samym tytule, a także jako prowadząca projekt Lady. Żona byłego piłkarza, Radosława Majdana, i szczęśliwa mama trzech chłopców przystroiła już dom w świątecznym klimacie. Efekty pokazała na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan – kariera i rodzina

Żona Radosława Majdana wciąż jest aktywna zawodowo. Niedawno została też właścicielką marki odzieżowej, cieszącej się sporym zainteresowaniem. Małgorzata Rozenek-Majdan znajduje jednak czas dla swojej rodziny oraz na to, by pozostać w kontakcie z fanami. Od pięciu lat wraz z ukochanym tworzy szczęśliwą rodzinę dla swoich dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Tadeusza i Stanisława, a niedawno dołączył do nich również wspólny synek pary, Henio. Małżonkowie pieszczotliwie nazywają go dzidziusiem Majdana, a takiego hasztagu nie brakuje pod postami Perfekcyjnej Pani Domu na Instagramie.

Czytaj też: „Na pewno nie są posłuszni”. Małgorzata Rozenek-Majdan o wychowaniu dwóch starszych synów

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi, sesja dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Małgorzata Rozenek-Majdan przystroiła dom na święta

By uszczęśliwić swoje dzieci i dłużej cieszyć się magicznym, świątecznym klimatem, Małgorzata Rozenek-Majdan już na początku grudnia postanowiła przystroić swój dom. W salonie kobiety stanęła ogromna choinka, na kominku zawisły skarpety z inicjałami domowników, a we wszystkich wnętrzach nie zabrakło również innych pięknych, świątecznych ozdób.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że w tym roku postawiła na ozdoby i bibeloty w formie zabawek, by odciągnąć uwagę najmłodszej pociechy od choinki. Na zdjęciach udostępnionych przez prezenterkę widzimy, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę, a mały Henio z zainteresowaniem podziwia wybrane przez mamę dekoracje. „U nas już świątecznie. #dzidziuśmajdana zachwycony swoim #winterwonderland. W tym roku tematem przewodnim były zabawki. To była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki. Kocham czas świąt i chłopcy przejęli to po mnie, a Radosław wszystkiemu cierpliwie się przygląda. Świętowanie czas zacząć”, pisała żona Radosława Majdana.  

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła co nieco o życiu intymnym swoim i męża

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.