Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Szczepanik kupił luksusową willę na Wyspach Kanaryjskich. Nie wyklucza przeprowadzki na stałe 

Ta posiadłość robi ogromne wrażenie

Dorota Falkowska 3 marca 2024 11:02
Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska

Na co dzień znany jako lider zespołu Pectus i członek jury w programie "The Voice Senior". Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Tomasz Szczepanik ukojenie od codziennych spraw odnalazł na Teneryfie, gdzie wraz z żoną uwielbiają spędzać swój wolny czas. Jak wygląda ta piękna posiadłość i jakie plany względem niej ma artysta wraz z żoną na najbliższą przyszłość? 

Tomasz Szczepanik ma piękny dom na Teneryfie. Jak wygląda posiadłość? 

Monika Paprocka-Szczepanik, menedżerka zespołu Pectus, która od kilkunastu lat tworzy z Tomaszem Szczepanikiem zgrany duet również w życiu prywatnym, wyznała przed kilkoma dniami w wywiadzie dla Faktu, że wraz z mężem stali się niedawno właścicielami luksusowej willi na Teneryfie. 

"Pierwsze mieszkanie kupiliśmy na Teneryfie sześć lat temu, w tym roku zmieniliśmy je na znacznie większe i przeprowadziliśmy się obok. Na tę zmianę wpływ miała pandemia, podczas której spędziliśmy tam po raz pierwszy więcej czasu i jeszcze bardziej przekonaliśmy się do tego miejsca. Pandemia pokazała, że można pracować nawet z daleka",  opowiadała w rozmowie z "Faktem". 

Zobacz też: Został ekranowym partnerem Katarzyny Pakosińskiej w "Pytaniu na śniadanie". Kim jest Piotr Wojdyło? 

"Nie wykluczamy, że jak dzieci dorosną, to się tam przeprowadzimy" — dodała po chwili. Para jest rodzicami syna Stanisława, wychowują wspólnie także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa Moniki Paprockiej-Szczepanik. 

Apartament Tomasza Szczepanika można wynająć

Okazuje się, że luksusowa willa na Wyspach Kanaryjskich jest dostępna dla chętnych do wynajęcia. 

"To piękny apartament ma 130 metrów, jest kuchnia, salon, dwie sypialnie, łazienki, a jego atutem jest ogromny taras, który zawsze mi się marzył. Ma 60 metrów i jest na nim prywatny basen i grill. Ponieważ my tylko tam bywamy, myślimy też o jego wynajmowaniu, by na siebie zarabiał" – opowiadała żona wokalisty w rozmowie z Faktem. Małżeństwo szybko wcieliło tę myśl w życie, a o samym domu powstał nawet oddzielny profil na Instagramie, gdzie na licznych kadrach można podziwiać posiadłość.  

Czytaj również: Filip Pławiak zachwycił w serialu "Rojst". Widzowie nie szczędzą aktorowi komplementów

Tomasz Szczepanik
Fot. fot / Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.