Tomasz Sekielski, Anna Sekielska, Ann i Tomasz Sekielscy, Viva! 2/2020
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Sekielski opublikował urocze zdjęcie z żoną. Fani są zachwyceni

To dopiero miłość!

Aleksandra Andrzejak 16 lutego 2021 18:57
Tomasz Sekielski, Anna Sekielska, Ann i Tomasz Sekielscy, Viva! 2/2020
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Tomasz Sekielski to ceniony dziennikarz, znany z kontrowersyjnych filmów dokumentalnych. Rzadko pokazuje zdjęcia związane z jego życiem prywatnym. Zrobił wyjątek z okazji Walentynek. 

Anna i Tomasz Siekielscy - jak się poznali

Anna i Tomasz Sekielscy w tym roku będą świętować 24 rocznicę związku. Nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Poznali się jesienią 1997 roku, w radiu, w którym oboje pracowali. On był gwiazdą, ona stażystką. Tomasz przyznaje, że Ania urzekła go tym, że była niego wyzwaniem na każdej płaszczyźnie: intelektualnej, życiowej.

Zobaczyłem Anię i od razu wiedziałem, że to będzie kobieta, z którą spędzę resztę swojego życia. Ale ona mnie wtedy nie zauważała. - opowiada dziennikarz

Ania jednak zaprzecza i wyznaje, że dokładnie pamięta w co oboje byli ubrani, kiedy spotkali się po raz pierwszy.

Tomasz Sekielski, Anna Sekielska, Ann i Tomasz Sekielscy, Viva! 2/2020
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Ślub Anny i Tomasza Sekielskich

Ceremonię ślubu przekładali trzy razy. Kiedy już miało do niej dojść, spóźnili się do kościoła. Anna marzyła, żeby do ślubu zawiózł ją przyszły mąż, a nie szofer. Tomasz wypożyczył z muzeum w Otrębusach sportowego MG, model z lat 30. ubiegłego wieku. Czerwony dwuosobowy kabriolet. Jazda samochodem tak spodobała się parze, goście musieli poczekać na młodą parę, gdyż Ci chcieli jeszcze pojeździć. 

Jestem z cudownie nienormalną, szaloną kobietą, pozwalającą mi na moje wariactwa - wyznał dziennikarz w wywiadzie dla magazynu Viva

Tomasz Sekielski, Anna Sekielska, Ann i Tomasz Sekielscy, Viva! 2/2020
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Metamorfoza Tomasza Sekielskiego 

Żona Anna odegrała ważną rolę w metamorfozie Tomasza. W 2019 roku Tomasz Sekielski postanowił zmienić swoje życie. Schudł 50 kg. Jak przyznaje dla rodziny i dla siebie samego, bowiem, para doczekała się córki Julii i syna Łukasza. W wywiadzie dla magazynu Viva opowiedział jak nocami odnajdywał słodycze i zajadał nimi stres. Dziennikarz za namową żony poddał się operacji zmniejszenia żołądka i rozpoczął walkę z nadprogramowymi kilogramami. Żona była dla niego ogromnym wsparciem. Anna zawsze dbała, aby zdrowo się odżywiał.

To był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie - wyznaje żona Anna

Tomasz Sekielski, Anna Sekielska, Ann i Tomasz Sekielscy, Viva! 2/2020
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Tomasz Sekielski opublikował prywatne zdjęcie na Instagramie

Tomasz Sekielski rzadko zdradza szczegóły ze swojego prywatnego życia. Woli skupiać się na pracy. Z okazji Walentynek zrobił wyjątek. Na swoim profilu na Instagramie dziennikarz opublikował urocze zdjęcie z żoną Anną. Na zdjęciu widzimy zakochaną parę sprzed lat. Dziennikarz opatrzył post opisem wzruszającym opisem i opublikował wiersz Leopolda Staffa Gdy w Twoich ustach.

Moja Walentynka, moja Ukochana @anna_sekielska, niezmiennie od 24 lat - napisał pod zdjęciem dziennikarz

 Zgodzicie się, że dziennikarz zdobył się na wzruszający gest? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?