Szymon Hołownia
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Hołownia ma żonę i córkę! Do tej pory mało kto o tym wiedział

Dziennikarz przypadkiem się wygadał

Gabriela Czernecka 24 czerwca 2019 19:54
Szymon Hołownia
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

O życiu prywatnym Szymona Hołowni wiadomo niewiele. Dziennikarz i prowadzący Mam Talent stara się nie ujawniać szczegółów ze swojego życia prywatnego. Tym razem zrobił jednak wyjątek. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, które opisał w wyjątkowy sposób, zdradzają że ma żonę i dziecko!  

Życie prywatne Szymona Hołowni

To pierwszy raz, kiedy dziennikarz zdecydował się na takie wyznanie. Do tej pory o życiu prywatnym Szymona Hołowni wiadomo niewiele. Dzienikarz miał być w zakonie - dwa razy przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów. Za pierwszym razem musiał go opuścić ze względów zdrowotnych, a za drugim uznał, że nie jest to miejsce dla niego. O późniejszym okresie w życiu osobistym współprowadzącego Mam Talent nie było za wiele wiadomo.

Hołownia w telewizji pokazywał się bez obrączki, a na jego profilach w mediach społecznościowych próżno było szukać zdjęć czy wpisów na temat partnerki. To się jednak zmieniło! Szymon Hołownia wyjawił właśnie, że od jakiegoś czasu ma żonę i dziecko!  

„Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna... Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” (tyle, że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię). :)”,  napisał dziennikarz. 

Fani publicysty byli zaskoczeni jego wyznaniem. Szybko pojawiła się masa komentarzy: „Dość niedawno dowiedziałam się, że Szymon Hołownia ma żonę, teraz się dowiaduję, że ma jeszcze córkę!”, „Żona i córka? Ile lat mnie ominęło?”.

Wygląda na to, że nawet dziś w dobie mediów społecznościowych, zachowanie prywatności nadal jest możliwe. Szymon Hołownia jest tego najlepszym dowodem. Pozostaje nam więc serdecznie pogratulować!  

Szymon Hołownia
Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/ East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!