Tomasz Komenda
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Setki listów od kobiet z całej Polski! Czy wśród nich będzie ta jedyna?

Tomasz Komenda marzy o założeniu rodziny i spokojnym życiu

Olga Figaszewska 19 maja 2018 11:20
Tomasz Komenda
Fot. East News

Historia 42-letniego mężczyzny wciąż wzbudza ogromne emocje. Jego życie zakończyło się w momencie, gdy został skazany za brutalny gwałt i zabójstwo nastoletniej Małgosi. W więzieniu spędził osiemnaście lat. Kilka dni temu Tomasz Komenda został uniewinniony przez Sąd Najwyższy. Mężczyznę skazano za zbrodnię, której nie popełnił. W końcu uzyskał upragnioną wolność. Jakie ma plany na przyszłość?

Tomasz Komenda został uniewinniony. Jak dziś wygląda jego życie?

Tomasz Komenda w końcu może zacząć wszystko od nowa. „Teraz dajcie mi po prostu żyć”, mówi. Mężczyzna będzie domagał się wysokiego odszkodowania. Adwokat Tomasza Komendy zapowiedział, że zamierza zawalczyć o 10 milionów. Jakie ma plany na przyszłość? Nie ukrywa, że marzy o założeniu rodziny i spokojnym życiu.

„W więzieniu modliłem się do papieża, nie do Boga. Dlatego obiecałem sobie, że pojadę do Rzymu i mu osobiście podziękuję za to, że wyszedłem z więzienia. Marzę o założeniu rodziny. Mam 42 lata. Kiedy jak nie teraz?”, wyznał po usłyszeniu wyroku.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Wirtualnej Polski skrzynka mailowa kancelarii zapełniła się propozycjami matrymonialnymi niedługo po tym, gdy plany Tomasza Komendy ujrzały światło dzienne. Prawie codziennie otrzymuje listy od kobiet, które chcą go bliżej poznać. „Studiuję pedagogikę. Jestem dziewczyną, która chciałaby zbawić cały świat. W związku z tym chciałabym pomóc także Tomaszowi Komendzie. Zostawiam swój telefon i zdjęcia”, napisała jedna z kandydatek.

Pełnomocnik ostrzega swojego klienta, że nie wszystkie z propozycji mogą być bezinteresowne. „Cały czas mówię mu, że musi być rozważny, ponieważ sporą pokusa dla pań może być potencjalne odszkodowanie i część z nich na pewno ma to na uwadze”, skomentował sytuację mecenas Ćwiąkalski w rozmowie z WP.

Zwiększone zainteresowanie Tomaszem Komendą może być podyktowane potrzebą wspierania go, matkowania, otaczania opieką. Jeden z ekspertów do spraw więziennictwa podkreśla, że płeć przeciwna często interesuje się mężczyznami, którzy przebywali w więzieniu lub mają konflikt z prawem.

Czy Tomasz Komenda odnajdzie prawdziwą miłość?

Tomasz Komenda
Fot. East News

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.