Viola Kołakowska poszła na terapię przez Tomasza Karolaka
Fot. Iza Grzybowska
Historie miłosne

Burzliwe rozstania i powroty… Historia miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Ten romans trwa od lat!

Marcjanna Maryszewska 13 lipca 2023 12:50
Viola Kołakowska poszła na terapię przez Tomasza Karolaka
Fot. Iza Grzybowska

Związku z tak licznymi zwrotami akcji ze świecą szukać. Ich relacja od lat budzi ogromne zainteresowanie z uwagi na liczne rozstania i powroty. Niespełnione plany ślubne, dwójka dzieci, kontrowersje wokół życia prywatnego… Losy pary przeplatają się nieustannie od 2006 roku i bez wątpienia nie mogą bez siebie żyć - od jakiegoś czasu aktor i jego ukochana znów są razem. Jak wygląda dziś ich miłość?

Jak poznali się Tomasz Karolak i Viola Kołakowska? Historia miłości

Poznali się w 2006 roku na planie serialu „Kryminalni”. Tomasz Karolak wcielał się w młodszego aspiranta, Viola Kołakowska - w policjantkę. Aktor szybko zapałał głębszym uczuciem do koleżanki z pracy. „Gdy poznałem Violkę cztery lata temu, zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie. Byłem przekonany, że jestem niegodny tak pięknej kobiety”, wyznał w wywiadzie dla VIVY! w 2010 roku. Jego wybranka również zainteresowała się aktorem. „Niezwykły, szalony, pełen pasji, zabawny chłopak, który dopomógł mi rozwinąć skrzydła. Ale najpierw je rozwinął, potem zamknął. Początki jednak były cudowne. Spotkało się dwoje ludzi, którzy się w sobie zakochali”, mówiła o nim.

Dla Violi Kołakowskiej aktor zakończył swoją wieloletnią relację z Magdaleną Boczarską. Podobno w planach był nawet ślub, lecz nowe uczucie całkowicie pochłonęło Tomasza Karolaka. „Przerwałem poprzedni związek w nieprzyjemny sposób, nie fair. Zapłaciłem za to. Nauczyłem się wtedy, że na czyimś nieszczęściu nie da się zbudować szczęścia. Wyrzuty sumienia rozwaliły mnie. Nie byłem w stanie stworzyć nowego związku”, wyznał w VIVIE!. Pomimo tego owocem tej namiętnej miłości były narodziny Leny. Para nie zdecydowała się na ślub pomimo dziecka, a sam gwiazdor był definitywnie przeciwny zbudowaniu stałego związku, przypieczętowanego deklaracją na ślubnym kobiercu. „Monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka, zwłaszcza faceta, bo facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu, po okolicy”. 

Czytaj także: Małgorzata Foremniak rozstała się z partnerem? Problemem okazała się odległość

 

Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS
Tomasz Karolak, Viola Kołakowska z dziećmi, 08.10.2016 Warszawa

Tomasz Karolak nie czuł się wówczas gotowy na bycie ojcem, a na dodatek w jego życiu pojawiła się kolejna kobieta. W 2009 roku zaczął spotykać się z Magdaleną Lamparską, a krótki romans zakończył się… powrotem do Magdaleny Boczarskiej. W międzyczasie Viola Kołakowska urodziła mu drugie dziecko, syna Leona. Wtedy to aktor zdecydował się ostatecznie zakończyć wszelkie relacje i wrócił do matki dwójki swoich pociech. I jeszcze wtedy naiwnie uważano, że będzie to jedyne rozstanie aktorskiej pary…

Czytaj także: Niedawno rozwiodła się z mężem. Sonia Bohosiewicz znów jest zakochana

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska. Rozstania i powroty

Dużo mówiło się o kryzysach w związku pary, o czym nieustannie spekulowano w mediach. Choć zakochani często bywali na salonach nie szczędząc sobie uczuć, szczerze mówili o tym, że nie zawsze było kolorowo. „Z satysfakcją obserwuję, że po czasach trudnych, które mieliśmy, wychodzimy na prostą”, mówił Tomasz Karolak w wywiadzie dla „Gali”. Aktor zmienił również podejście do ojcostwa i chętnie opowiadał o tym, jak pierwsze dziecko było prawdziwym ratunkiem dla ich związku. „Dzięki naszej Lenie ta relacja robi się coraz bardziej interesująca. Dla mnie chyba największa zdobycz w tym wszystkim jest taka, że po trudnych początkach obie strony dochodzą do konsensusu”, wyznał w „Gali”. 

Viola Kołakowska, VIVA! sierpień 2010
Fot. Iza Grzybowska
Viola Kołakowska, VIVA! sierpień 2010

W 2016 roku medialny szum wywołały niespodziewane oświadczyny Tomasza Karolaka, który klęknął przed Violą Kołakowską na deskach teatru IMKA. Znajomi aktora zapewniali, że pragnie się on w końcu ustatkować i zmienić swoje życie. W perspektywie tych pozytywnych informacji fani aktorów niecierpliwie wyczekiwali daty ślubu, lecz zamiast tego dostali… doniesienia o kolejnym rozstaniu! Viola Kołakowska zapewniała wówczas, że była to ich wspólna decyzja, i dla dobra swoich dzieci pozostaną w dobrych relacjach. Wiele mówiło się o tym, że para postanowiła dać sobie szansę. Wszystkie te plotki jednak szybko zdementowano, a jakiś czas później wyszło na jaw, że Viola Kołakowska od jakiegoś czasu spotyka się z 30-letnim kelnerem.

Tomasz Karolak również nie próżnował i w międzyczasie związał się z Magdaleną Malicką. Związek zakończył się po paru miesiącach, w atmosferze niemałego skandalu. Bowiem modelka poinformowała, że powodem rozstania jest… kontakt, który aktor utrzymywał z Violą Kołakowską. „Informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę”, napisała na Instagramie. 

W tej historii nie mogło jednak zabraknąć dobrego zakończenia. Na potwierdzenie powiedzenia stara miłość nie rdzewieje Tomasz Karolak i jego wieloletnia partnerka wrócili do siebie jakiś czas później.

Czytaj także: Synek Marka Piekarczyka odszedł krótko po narodzinach. Aby się z nim pożegnać, musiał zapłacić

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na premierze filmu
Fot. East News

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na premierze filmu "Jestem mordercą"

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska. Jak dziś wygląda ich życie?

Obecnie wszystko wskazuje na to, że para zażegnała wszelkie konflikty i wspólnie wiedzie szczęśliwe życie razem z dwójką pociech, Leną i Leonem. W związku z kolejną szansą, jaką postanowili dać swojej miłości, jak burza powróciły plotki o ślubie. Wedle medialnych doniesień zakochani mieli stanąć na ślubnym kobiercu w Rzymie. Okazało się jednak, że nie planowali żadnej ceremonii. Viola Kołakowska zdementowała je w stanowczych słowach: „Nie biorę żadnego ślubu ani tu ani tam ani nigdzie i raczej w tym wcieleniu to się nie wydarzy”, napisała w mediach.

Tomasz Karolak także zaprzeczył podobnym plotkom w rozmowie z Plejadą. „Nie wiem, skąd to się wzięło (...) Jeśli kiedyś wezmę ślub, będzie to intymna ceremonia. Nie będę wrzucał na Instagram żadnych wystylizowanych zdjęć, na okładkę ślubną pewnie też się nie zgodzę”, wyjawił.

Para strzeże swojego życia prywatnego, chociaż w tym roku Karolak pojawił się na ściance z córką Leną. Dziewczyna do złudzenia przypomina swoją mamę, Violę Kołakowską, której tym razem zabrakło na premierze. 

Sprawdź również: Troje dzieci, pięcioro wnucząt i 62 lata w małżeństwie. Rodzina była ostoją dla Emila Karewicza

Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron
Tomasz Karolak, Viva! 24/2018

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska, jesienna ramówka TVN, Warszawa, 22.08.2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska, jesienna ramówka TVN, Warszawa, 22.08.2019

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.