O TYM SIĘ MÓWI

Melania i Donald Trumpowie rozwodzą się? Zagraniczne media mają dowody

Małżonkowie zamieszkają oddzielnie

Olga Figaszewska 7 maja 2021 19:51

Są razem od 16 lat i wspólnie doczekali się syna, Barrona. Chociaż główni zainteresowani przekonują wszystkich o swojej niezwykłej więzi, to plotki o kryzysie w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów wciąż pojawiają się w mediach. Od czasu przegranej w wyborach prezydenckich, małżonkowie usunęli się w cień i korzystają z chwili wolnego. Podobno to jedynie cisza przed burzą. Trumpowie zamierzają ogłosić separację?! O tym ma świadczyć jedna rzecz.

Małżeństwo oparte na „biznesowym kontrakcie”

O rozwodzie z Donaldem Trumpem miała myśleć jeszcze zanim kandydował na prezydenta USA. W końcu jak mówiły media, ich związek opiera się jedynie na „biznesowym kontrakcie”. O trudnych relacjach między małżonkami miało świadczyć specyficzne zachowanie byłej pierwszej damy. W sieci wciąż można znaleźć nagrania, na których Melania Trump wyrywa swoja dłoń z uścisku męża, unika kontaktu wzrokowego i nigdy nie uśmiecha się w jego towarzystwie.

„Melania liczy każdą minutę, do momentu, w którym skończy się jego kadencja i będzie mogła się z nim rozwieść. Jeśli spróbuje go upokorzyć i odejdzie, kiedy on pełni funkcję prezydenta, znajdzie sposób, by ją ukarać”, pisała jakiś czas temu doradczyni polityczna Donalda. Gdy kadencja Trumpa wygasła, nic nie stało na przeszkodzie, by dopełnić wszelkich formalności.

ZOBACZ TEŻ: Tak Melania publicznie upokorzyła Donalda Trumpa. Jej gest zdradził bolesną prawdę

Donald Trump, Melania Trump
Fot. Rex Features/East News

Podobno para zawarła umowę przedmałżeńską, zgodnie z którą po rozwodzie połowa majątku Trumpa trafiłaby do syna, Barrona. Gdyby doszło do rozstania, Melania i tak nie mogłaby wypowiadać się na temat relacji z mężem. Były prezydent zadbał odpowiednio o swoje interesy i miał uwzględnić ten zapis w dokumencie, by za wszelką cenę chronić wizerunek. Jakie zdanie na temat małżeństwa Trumpów ma biografka Melanii? „Wiele osób uważa, że ​​chciała zarobić na tym związku. Ale Melania nie chciała być bogata, tylko sławna”, podkreślała Mary Jordan, autorka książki The Art of Her Deal: The Untold Story of Melania Trump. Na chwilę plotki o rozpadzie małżeństwa Melanii i Donalda ucichły. Do czasu... Teraz wszystko się wyjaśni? 

 

Czy teraz Melania uwolni się od męża?

Małżonkowie od czasu przegranych wyborów prezydenckich mieszkają na Florydzie i unikają publicznych wystąpień. Korzystają z wolnego czasu i cieszą się towarzystwem najbliższych. Jedne z ostatnich fotografii państwa Trumpów zostały wykonane podczas świąt wielkanocnych. Uwagę zwróciły kadry opublikowane przez syna byłego prezydenta. O ile Trump chętnie pozował do zdjęć z wnukami, to sama Melania nie była w najlepszym nastroju i nie wyglądała na szczęśliwą.

„Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego się od niej wymaga, aby żyć tak, jak lubi”, podawało People powołując się na osobę z otoczenia pary. Te słowa znów wywołały falę spekulacji. Zwłaszcza, że media dotarły do kolejnych zaskakujących informacji. W małżeństwie pary miało dojść do kolejnego poważnego zgrzytu?

SPRAWDŹ TEŻ: Małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów to fikcja? Nowe zdjęcia pary nie uciszą plotek

 

Melania i Donald Trumpowie ogłoszą separację?

Jak podał jeden z zagranicznych magazynów, na czas wakacji Donald Trump zamieszka w New Jersey. Wszystko wskazuje na to, że przygotowuje się powoli do kolejnej kampanii. Marzy o tym, by znów zamieszkać w Białym Domu. Polityk zamierza zregenerować się przed opracowaniem właściwej strategii, ale zanim to nastąpi, najpierw odda się swojej pasji i ulubionej formie relaksu. Mowa oczywiście o grze w golfa. Podobno Melania i syn, Barron nie będą mu towarzyszyć podczas urlopu. Czy ta rozłąka wpłynie pozytywnie na małżeństwo Trumpów? Niektórzy sugerują, że tak naprawdę para przygotowuje się do ogłoszenia separacji, a ich związek od dawna jest tylko fikcją. 

ZOBACZ TEŻ: Była przyjaciółka o prawdziwym obliczu Melanii Trump: „jest tak samo obłudna, jak jej mąż”

Donald Trump, Melania Trump
Fot. ANDREW CABALLERO-REYNOLDS/AFP/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.