O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów to fikcja? Nowe zdjęcia pary nie uciszą plotek

Tak były prezydent USA i jego żona świętowali Wielkanoc...

Ksenia Krasko 9 kwietnia 2021 15:05

Kiedy Melania i Donald Trump opuścili Biały Dom po przegranych wyborach prezydenckich w USA, osiedlili się na stałe na Florydzie i od tego czasu właściwie nie pokazują się publicznie. Od dawna spekulowano, że ich związek to małżeństwo „na papierze”, a zachowanie Melanii miało być tego dowodem. Po ogłoszeniu ostatecznych wyników wyborów pojawiły się głosy, że była modelka na pewno skorzysta z okazji i rozwiedzie się z politykiem tak szybko, ja to tylko możliwe. Najnowsze zdjęcia rodziny Trumpów, zrobione podczas świąt Wielkanocy, nie uciszą tych plotek.

Wielkanoc Melanii i Donalda Trumpa. Czy się rozstali?

Były prezydent USA i jego małżonka od kilku tygodni mieszkają w Palm Beach na Florydzie. Trumpowie nie udzielają się w mediach i nie pokazują się publicznie od czasu wyprowadzki z Waszyngtonu, ale z okazji świąt pojawili się na nabożeństwie w kościele Christ Fellowship. Po uroczystości w Niedzielę Wielkanocną, udali się do klubu Donalda Trumpa, Mar-a-Lago, aby wraz z resztą rodziny wziąć udział w tradycyjnym „polowaniu na jajka”. Z nielicznych zdjęć paparazzi, jakie trafiły do sieci, wynika, że małżonkom towarzyszył syn Barron.

Media zainteresowane są jednak fotografiami, które pojawiły się na Instagramie syna Trumpa, Donalda Jr-a. Mają potwierdzać, że kryzys w związku Melanii i Donalda trwa. Były prezydent pozuje na nich z wnukami, i wygląda na szczęśliwego, jednak brakuje przy nim Melanii. Jeden z pracowników klubu przekazał zresztą w rozmowie z People, że była pierwsza dama nie miała ochoty na fotografowanie i „nie bawiła się z dziećmi”.

Podobno pani Trump nie miała najlepszego nastroju. „Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego się od niej wymaga, aby żyć tak, jak lubi”, twierdzi źródło magazynu. „Uwielbia SPA, odpoczynek na świeżym powietrzu i europejską atmosferę Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści”, dodała osoba z klubu Trumpa.

ZOBACZ TEŻ: Tak Melania publicznie upokorzyła Donalda Trumpa. Jej gest zdradził bolesną prawdę

Barron, Melania i Donald Trumpowie, Wielkanoc w Białym Domu, 2017 rok

Melania Trump i Donald Trump rozwodzą się?
Fot. Chip Somodevilla/Getty Images

Melania Trump nie chce rozwodu?

Melania Trump, która podobno teraz cieszy się wolnością i większą ilością czasu ze swoim synem Barronem, wciąż jest atakowana przez media. W sieci przypominają nagrania i zdjęcia, na których widać, jak odrzuca rękę męża lub przestaje się uśmiechać, jak tylko znikają obiektywy kamer i aparatów. Stąd też plotki, które głosiły, że była modelka rozstanie się z politykiem zaraz po przegranych wyborach. Tak się jednak nie stało.

ZOBACZ TEŻ: Była przyjaciółka o prawdziwym obliczu Melanii Trump: „jest tak samo obłudna, jak jej mąż”

W obronie byłej modelki stanęła między innymi jej biografka. „Wiele osób uważa, że ​​chciała zarobić na tym związku. Ale Melania nie chciała być bogata, tylko sławna”, wyjaśniła Mary Jordan, autorka książki The Art of Her Deal: The Untold Story of Melania Trump. Jak dodała, była pierwsza dama to twarda i inteligentna kobieta, która dokładnie wie, czego chce od życia.

I chociaż w relacji Trumpów brakuje czułych gestów, Melania nawiązała z mężem silną, ale nie romantyczną więź. „Uwielbiała wszystko w byciu pierwszą damą i mieszkaniu w Białym Domu. Jednak czy marzyła o tym, kiedy była dzieckiem? Bardzo w to wątpię”, podkreśliła Jordan. 

Źródło: People, Hello Magazine

Melania i Donald Trump rozwodzą się?

Melania Trump i Donald Trump rozwodzą się?
Fot. Mark Sullivan/WireImage

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.