O TYM SIĘ MÓWI

Melania Trump po raz kolejny odrzuca czułe gesty męża. Nowe nagranie jest hitem sieci!

Jak zareagował Donald Trump?

Ksenia Krasko 18 sierpnia 2020 11:48

Publiczne wystąpienia Donalda Trumpa omawiane są przez wszystkie media nie tylko ze względu na kontrowersyjne pomysły i poglądy polityka, ale także z uwagi na jego relację z żoną, Melanią Trump. Dziennikarze stale monitorują jej zachowanie, próbując odnaleźć w jej gestach ukryte znaki. Do sieci trafiło właśnie nowe nagranie, które po raz kolejny ma udowodnić, że Pierwsza Dama USA nie przepada za swoim mężem...

Melania Trump odrzuca rękę Donalda Trumpa

Niezręczną dla Donalda Trumpa chwilę uchwycono na lotnisku w Waszyngtonie. Polityk podróżuje obecnie po miastach USA w ramach kampanii przedwyborczej, a w podróżach towarzyszą mu żona Melania i ich syn Barron.

Na popularnym w sieci nagraniu widać, że prezydent Stanów Zjednoczonych próbuje złapać żonę za rękę, kiedy schodzą z pokładu samolotu, ale ona oddala się od niego i nie reaguje na ten gest, a wręcz otwarcie go ignoruje. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, a internauci żartobliwie piszą, że ręka Melanii to „symbol demokratycznej opozycji”.

Niektórzy komentujący sugerują, że Melania Trump po prostu bardziej dbała o torbę Hermes Birkin, którą trzymała w dłoni, a inni – że mocno wiało, dlatego skupiała się na tym, aby jej sukienka nie odsłoniła za dużo. Na jednym z późniejszych zdjęć widać zresztą, że Donald Trump w końcu złapał żonę za rękę.

Wyścig przedwyborczy jest obecnie najważniejszym tematem, jeśli chodzi o politykę USA, a głównym przeciwnikiem Trumpa jest Joe Biden. Wybory w USA zaplanowane są na 3 listopada 2020 roku. 

Melania Trump, Donald Trump, Barron Trump

Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Fot. JIM WATSON/AFP/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.