O TYM SIĘ MÓWI

Była przyjaciółka o prawdziwym obliczu Melanii Trump: „jest tak samo obłudna, jak jej mąż”

Co ukrywa Pierwsza Dama USA?

Ksenia Krasko 12 stycznia 2021 18:52

Wokół związku Melanii i Donalda Trumpów od dawna krążą legendy. Powszechnie uznaje się, że Pierwsza Dama USA jest nieszczęśliwa, a zdjęcia i nagrania, na których widać, jak odrzuca lub ignoruje uwagę męża, mają być tego najlepszym dowodem. Kiedy Donald Trump przegrał w wyborach prezydenckich, wszyscy zastanawiali się, czy Melania zażąda rozwodu. Podobno zrobi to po wyprowadzce pary z Białego Domu, a to już za kilka dni... Wszystkie doniesienia o kryzysie w ich relacji tracą sens po wyznaniach byłej przyjaciółki Melanii, która chciała ujawnić prawdę o prawdziwym obliczu pani Trump.

Była przyjaciółka Melanii Trump o jej prawdziwym obliczu

Stephanie Winston Wolkoff, była przyjaciółka i doradczyni Melanii Trump, wydała książkę o swojej relacji z eks-modelką. We wspomnieniach Melania and Me: The Rise and Fall of My Friendship with the First Lady opisała nie tylko 15-letnią przyjaźń z Pierwszą Damą USA, ale także zdradziła ciekawe szczegóły z jej życia prywatnego. Według autorki, relacja małżeństwo Trumpów to zwykły biznes.

„Ich relacja przypomina kontrakt. Donald ma piękną i młodą żonę, a ona bezpieczną i stabilną przyszłość”, twierdzi Wolkoff w swojej książce. „Kiedy Melania poznała Trumpa, była mało znaną modelką ze Słowenii. Teraz mieszka w Stanach i wychowuje syna jednego z najbogatszych ludzi na świecie”. Według Stephanie, plotki o rozwodzie pozostaną plotkami, bo para w ogóle o tym nie myśli – w końcu mają to, czego chcieli.

Melania Trump i Donald Trump, 2016 rok

Melania Trump, Donald Trump, 2016 rok
Fot. Alex Wong/Getty Images

Stephanie Wolkoff artykuł o Melanii Trump

Książka Wolkoff sprowokowała dość niejednoznaczną reakcję czytelników. Fani Melanii Trump zarzucili, że Stephanie przyjaźniła się z nią jedynie dlatego, bo zależało jej na pieniądzach i sławie. Krytykują też sposób, w jaki zdobyła wszystkie informacje. bo okazało się, że regularnie nagrywała Melanię na dyktafon. „Każda osoba, która potajemnie nagrywa rozmowy z bliskim przyjacielem, jest nieuczciwa. W tej książce jest pełno kłamstw. Wyraźnie jest to pragnienie zemsty”, przekazała Stephanie Grisham, rzeczniczka pani Trump.

Przyjaźń Melanii Trump i Stephanie Winston Wolkoff zakończyła się w 2017 roku, kiedy doradczyni Pierwszej Damy została oskarżona o przywłaszczenie 26 milionów dolarów za zorganizowanie ceremonii inauguracyjnej Donalda Trumpa. Gdy ten fakt ujawniono, Biały Dom oficjalnie zakończył z nią współpracę.

Stephanie Winston Wolkoff, była przyjaciółka Melanii Trump

Stephanie Winston Wolkoff, przyjaciółka Melanii Trump
Fot. Andrew Toth/Getty Images

Artykuł o Melanii Trump. Jaka jest naprawdę?

O Stephanie Winston Wolkoff znów zrobiło się głośno po artykule, jaki napisała dla Daily Beast. Odniosła się w nim do zamieszek na Kapitolu i zachowania Melanii Trump. „To zamach na ludzkie życie i demokrację. Niestety, prezydent i jego żona nie mają żadnego szacunku dla obu tych rzeczy”, stwierdziła Wolkoff. Jak dodała, powiązania Donalda Trumpa z organizatorami szturmu nie zaskakują, ale milczenie Melanii już tak.

„Biorę odpowiedzialność za to, że pracowałam dla Melanii i nie mogę uwierzyć, że byłam tak ślepa, że nie zauważyłam jej oszustw, i tego, że nie ma przyzwoitości. Melania i Donald nie mają szacunku do nikogo”, napisała Wolkoff w artykule dla Daily Beast. „Oni nie mają żadnego kompasu moralnego. Moje intencje we wspieraniu inicjatyw Melanii zawsze były czyste, ale teraz wstydzę się, że z nią pracowałam”.

Jak wynika ze słów Wolkoff, Melania Trump perfekcyjnie udaje kogoś, kim nie jest. Przez wiele lat tworzyła swój wizerunek, dbając o najdrobniejsze szczegóły. „Spełnię mój obywatelski obowiązek, jeśli przestanę ją kryć i ujawnię prawdziwe oblicze „najbardziej tajemniczej pierwszej damy” na świecie. [...] Zdemaskowałam jej prawdziwą tożsamość i odsłoniłam nielukrowany portret”, podkreśliła Stephanie.

„Melania nie pozostawiła po sobie żadnego dziedzictwa, niczego z czego mogłaby być dumna jako pierwsza dama Stanów Zjednoczonych”, zarzuciła Wolkoff byłej przyjaciółce. „Zmarnowała okazję, by stworzyć coś, co wpłynęłoby na życie tak wielu dzieci. W wolnym czasie zajmowała się albumami ze swoimi zdjęciami”.

„Melania jest po prostu przedłużeniem swojego męża. Jest tak samo obłudna, jak on. Mówi to, co inni chcą usłyszeć i to, co najbardziej jej odpowiada”, dodała Wolkoff. „Wiele osób uważa, że ​​Melania jest bezbronna, ale nie dajcie się zwieść. Ona wspiera Donalda i jego poglądy. Jeśli go uderzysz, on uderzy cię mocniej. On jest agresywnym facetem, a ona z uśmiechem to akceptuje. Przymyka na wszystko oczy. Prawda jest taka, że to ​​ona go zachęca do działania. Jest jego największą cheerleaderką”.

Szczere wyznanie Stephanie Wolkoff jest szeroko komentowane w sieci. Jedni wierzą jej słowom, a drudzy znów sugerują, że jest to tylko zemsta. Jednak większość internautów po prostu zastanawia się, czy Melania Trump odpowie byłej przyjaciółce, czy jak zwykle zachowa milczenie. 

Źródło: Marie Claire, NY Post, Onet

Melania Trump
Fot. The White House via Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.