Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

To kobiety dopiekły jej najbardziej! Małgorzata Rozenek otacza się tylko zaufanym gronem kobiet

"Kobiety wbijały mi noże w plecy", wyznała gwiazda

Dorota Falkowska 2 września 2021 07:56
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Im większa popularność, tym mniejsze grono przyjaciół? A zwłaszcza kobiet. Małgorzata Rozenek przyznała w rozmowie z "Faktem", że najwięcej zawiści spotkało ją właśnie ze strony płci pięknej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o przyjaźniach damsko-damskich

Gwiazda programu "Perfekcyjna pani domu" wyznała, że ma w swoim gronie kilka dobrych przyjaciółek, którym ufa bezgranicznie:

"Mam od lat swoje zaufane grono kobiet i bardzo lubię z nimi pracować. Czuję się z nimi bezpiecznie, a do tego rozumiemy się bez słów. To dużo daje. Na przykład z Kasią Klekowską, z którą poznałyśmy się przy okazji pierwszego odcinka „Perfekcyjnej pani domu”, do którego robiła scenografię, do dziś się przyjaźnimy i pracujemy" - skomentowała dla "Faktu".

Rozenek-Majdan nie ukrywa jednak, że kobiety potrafiły bardzo uprzykrzyć jej życie. 

"Z drugiej strony przekonałam się, że kobieta drugiej kobiecie potrafi najboleśniej wbić nóż w plecy. Kobiety potrafią być dla siebie najsurowsze i najokrutniejsze. Największe emocje negatywne dostałam właśnie od kobiet. Mężczyźni w moim życiu są bardziej stabilni emocjonalnie" – stwierdza.

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi dziś urodziny! Oto jej niezwykła metamorfoza

Konflikt pomiędzy Małgorzatą Rozenek a Kingą Rusin 

Jednemu z takich konfliktów między kobietami mogliśmy się przyglądać kilka lat temu. W 2018 roku fani show-biznesu śledzili medialną wojnę pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kingą Rusin, które publicznie zarzucały sobie nawzajem hipokryzję i brak klasy.

W jednym ze wpisów na Instagramie była prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie przebierała w słowach:

"Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa".

Małgorzata Rozenek nie pozostała na te zarzuty dłużna. Mimo że od głośnego konfliktu minęło sporo czasu, celebrytki nie zakopały toporu wojennego i nadal daleko im do wzajemnej sympatii.

Czytaj także: Małgorzata Rozenek-Majdan straciła bliską osobę przez COVID-19

Kinga Rusin
Fot. East News
Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram @mrozenek / www.lhw.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…