Doda, Małgorzata Rozenek
Fot. IZA GRZYBOWSKA/MAKATA, MARLENA BIELINSKA/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Internautka obraziła Małgorzatę Rozenek-Majdan. Doda odpowiedziała na komentarz. Duża klasa!

Nawiązała też do męża, z którym bierze rozwód

Rafał Kowalski 8 lipca 2021 09:53
Doda, Małgorzata Rozenek
Fot. IZA GRZYBOWSKA/MAKATA, MARLENA BIELINSKA/MOVE

Doda i Radosław Majdan są po rozwodzie już dwunasty rok, a wielu internautów wciąż próbuje podpytywać jedno o drugie. Niektórzy w  tym celu w swoje komentarze wplątują obecną żonę byłego piłkarza. Ale nawet osoba Małgorzaty Rozenek-Majdan nie wyprowadziła piosenkarki z równowagi…

Doda odpowiedziała na zaczepkę dot. Małgorzaty Rozenek

W ostatnich dniach Doda przebywała w Monako, gdzie promowała nowy projekt – serię warsztatów motywacyjnych ze sobą w roli głównej. Piosenkarka znalazła jednak czas, by zajrzeć w komentarze pod swoim zdjęciem. Jednej z osób nie spodobało się to, jak zachowuje się obecna żona Radosława Majdana. Panie zostały do siebie porównane. „W porównaniu z Tobą Gosia to naprawdę drama”, napisała użytkowniczka Instagrama.

CZYTAJ TEŻ: Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Takich słów nikt się nie spodziewał?

Doda mogła wykorzystać ten moment na wbicie koleżance z branży szpili, ale zrobiła zupełnie odwrotnie. Jej komentarz zachował dużą klasę. Wokalistka nawiązała też w nim do Emila Stępnia, z którym się rozwodzi. „Czy nową żonę mojego obecnego męża też wszyscy będą na siłę porównywać do mnie? Dajcie im żyć”, poprosiła stanowczo artystka.

Czy artystka zasugerowała tym samym, że jej niemal były partner spotyka się z kimś, kto jest do niej podobny? Czas pokaże. Na razie duże brawa za sposób, w jaki gwiazda zareagowała na uszczypliwość internautki. 

Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Rozenek
Fot. Robert Wolański

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.