Doda, Małgorzata Rozenek
Fot. IZA GRZYBOWSKA/MAKATA, MARLENA BIELINSKA/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Internautka obraziła Małgorzatę Rozenek-Majdan. Doda odpowiedziała na komentarz. Duża klasa!

Nawiązała też do męża, z którym bierze rozwód

Rafał Kowalski 8 lipca 2021 09:53
Doda, Małgorzata Rozenek
Fot. IZA GRZYBOWSKA/MAKATA, MARLENA BIELINSKA/MOVE

Doda i Radosław Majdan są po rozwodzie już dwunasty rok, a wielu internautów wciąż próbuje podpytywać jedno o drugie. Niektórzy w  tym celu w swoje komentarze wplątują obecną żonę byłego piłkarza. Ale nawet osoba Małgorzaty Rozenek-Majdan nie wyprowadziła piosenkarki z równowagi…

Doda odpowiedziała na zaczepkę dot. Małgorzaty Rozenek

W ostatnich dniach Doda przebywała w Monako, gdzie promowała nowy projekt – serię warsztatów motywacyjnych ze sobą w roli głównej. Piosenkarka znalazła jednak czas, by zajrzeć w komentarze pod swoim zdjęciem. Jednej z osób nie spodobało się to, jak zachowuje się obecna żona Radosława Majdana. Panie zostały do siebie porównane. „W porównaniu z Tobą Gosia to naprawdę drama”, napisała użytkowniczka Instagrama.

CZYTAJ TEŻ: Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Takich słów nikt się nie spodziewał?

Doda mogła wykorzystać ten moment na wbicie koleżance z branży szpili, ale zrobiła zupełnie odwrotnie. Jej komentarz zachował dużą klasę. Wokalistka nawiązała też w nim do Emila Stępnia, z którym się rozwodzi. „Czy nową żonę mojego obecnego męża też wszyscy będą na siłę porównywać do mnie? Dajcie im żyć”, poprosiła stanowczo artystka.

Czy artystka zasugerowała tym samym, że jej niemal były partner spotyka się z kimś, kto jest do niej podobny? Czas pokaże. Na razie duże brawa za sposób, w jaki gwiazda zareagowała na uszczypliwość internautki. 

Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Rozenek
Fot. Robert Wolański

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.